Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mért kéne hogy engem érdekelje...

Mért kéne hogy engem érdekeljen az Alkotmánybíróság jóléte? Tett az értem valamit? Jobbak lesznek tőle az élet vagy munkakörülményeim?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor tőlem OV a holdra is kilőheti őket!
2010. nov. 11. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért kéne, hogy érdekeljen, hogy ne legyen pl. az aktuális miniszterelnök szülinapja nemzeti ünnep, mint a sztálinizmusban.


Egyébként ugye fideszfan vagy?

2010. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Látod ezért nem jó a sztereotíp gondolkodás mert baloldali vagyok, voltam kommunista gyereknapon és majálison is még ingyen virslit is ettem, a Ruszki bácsi meg megmutatta a tankot.
2010. nov. 11. 16:06
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocs, Kérdező, de te szerintem nem igazán vagy tisztában azzal, hogy mi is az alkotmánybíróság feladata.


Segítség:

[link]

2010. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szóval komcsi vagy. Akkor nem csoda, ha nem érted, miről szól az Alkotmánybíróság...
2010. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt soha "kommunista gyereknap"!!! Tanulni kellene a történelmet illetve a definíciókat!
2010. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Komcsi vagyok! Újra működjön a gyár! A párttitkár a Főmérnök vagy a Főkönyvelő NE kapjon 10 szeres fizetést mint egy esztergályos! 1 Adjuk el a terméket, de ne csak az oroszoknak! 2 Ha kerestünk rajta valamit, akkor javítsuk ki a gyárat meg a gépeket! Ha maradt még valami pénz azt osszuk el annyi egyenlő részre ahányan dolgoztak, így nem lesz senkivel kib@@@szva és még 2028-ban is lesz munkánk! De szerintem nem csak a komi rendszerben kell ezt így csinálni és furcsa hogy ez csak nekem jut eszembe!
2010. nov. 11. 16:19
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
A legjobb válaszért folyó küzdelmet Walter nyerte kb. 3-4 válasszal előttem, minden többi válasz felesleges, a versenyt lezártuk.
2010. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha lezárod-ha nem:


A kérdező akkor is tudatlan, és ráadásul provokál! A szellemi sötétség égbekiáltó!

2010. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 doboszoli ***** válasza:
A Kérdező szájában a Negro világít, mint a Nap.
2010. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért kéne érdekelnie, hogy ne hozhassanak olyan törvényeket, amikkel olyan károkat okozhatnak, ami ellen nem tudsz védekezni (csak egy példa, magyarázat nélkül bezárathatnának és nem védekezhetnél...).
2010. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!