Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Méhész tanfolyamra akar...

Méhész tanfolyamra akar kényszeríteni a munkaügyi központ, hová fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés

Ma felhívtak, hogy méhész tanfolyam indul és azt mondták, hogy ha nem fogadom el, akkor törölnek a nyilvántartásból és megvonnak minden támogatást (többek közt a TB-t is).

Na már most, miért lennék köteles elfogadni egy ilyen munkát? Ezt ők komolyan gondolják?


2017. jún. 21. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Komolyan. De ez nen munka, hanem tanfolyam. Elvégzed, aztán nem macerálnak.
2017. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha félek a méhektől vagy ha allergiás vagyok a csípésükre? Miért vagyok köteles veszélyeztetni a testi épségemet? Szerintem ez nem egy olyan munka, mintha kiküldenének utcát seperni.
2017. jún. 21. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Valóban "vicces"
2017. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én boldogan elmennék a méhész tanfolyamra, tök érdekes lehet és hasznos is. Az elméleti órákon nyilván nem kell félni a méhektől a gyakorlatin pedig (ha lesznek egyáltalán) nyilván kapsz védőruhát. A méhészet sokaknak imádott hobbi, másoknak jó keresetkiegészítés, szerintem nagyon jó lehetőség, hogy ingyen részt vehetsz egy ilyenen.

Attól nem kell félned, hogy ezután méhészként kell dolgoznod, mert ilyen állás nincsen, ezt egyéni vállalkozásban vagy hobbiból lehet csinálni.

2017. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de arra nem hivatkozhatsz hogy "félsz" a méhektől.


Elvileg intelligens, normális felnőtt ember vagy. NEM? Azért a félelmedet megtanulhatnád legyőzni.


Nem disznóvágó vagy boncmester tanfolyamra küldenek.

2017. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert együttműködési kötelezettséged van velük. Az ő dolguk, hogy munkát/közfogit vagy képzést ajánljanak, amivel visszaterelnek a piacra ill. bevételhez jutattnak.

Ha nem tetszik, akkor szépen kipenderítenek és keresshetsz munkát nyílvántartás nélkül.

2017. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyik ismerösöm szoc. gondozonak ment el, nem akart mert félt a vértől a szagoktól és még oltást se kaptak.. be kellett vállalnia mert elesett volna a 22 ezertől. Volt gyakorlaton ahol hányt elájult úgy ki volt, hogy megöli magát mert nem birta, nem így lett, segitettem neki, most Hágába mosogat és most megy nyaralni :) Javaslom, hogy Te is menj ki külföldre, akár nyelvtudás nélkül is , de elötte csináld meg a tanfolyamot, osztrákok keresik a méhészt, ha nem vagy allergiás a méhekre meg kell lépned ezt, és nem kell ott vergödni.Egészségügy sincs otthon, csak túlhajszolt eü dolgozók, 1 szakemberre jut 15 beteg napi 12 órába.. hidd el jó lesz neked méhészként.
2017. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

Kistököm, nem kényszerít téged senki semmire. Van egy deal: elmész a képzésre, vagy elmész a ***ba.

De a nagy semmire ne várd már a lóvét. Kell a lóvé? Akkor emeld meg a sejhajodat.


Mellesleg imádom a méheket, nem lehetne, hogy ehelyett az önérzetes léhűtő helyett én menjek rre a tanfolyásra?

2017. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Szedheted majd a mëzet, meg cipelheted a tárcsákat a dögmelegben, ingyen!!!

A fükaszatanfolyam során is lekaszáltatják veled fél magyarországot, ingyen!!! Tanfolyamnak álcázva.

2017. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mondd azt, hogy allergiás vagy.
2017. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!