Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni ilyenkor?

Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

decemberben felmentem Bpre lendkereket es kuplungot cserelni. 300kmre van tolem. a helyi szerelok nem ertenek ehhez a tipushoz.

meg is csinaltak. csakhogy a fotengely szimering azota is folyik amit kicsereltek akko. most fel ev utan megbeszeltem egy honappal korabban, h ujra felmegyek es megoldjak a dolgot. felmentem 1 napot ott volt a kocsi, masnap kozoltek, h most sok a dolguk nem tudjak vallalni azt ami be volt irva nekik egy honapja. en felmentem 300km vissza 300 ott kellett szallast keresnem plusz szabadsagot kivenni.

nem hajlandok megcsinalni. majd valamikor. kerdesem, ha 1 honap milva ujra lendkereket kell cserelnem kuplunggal akkor ujra fizessek ki 300ezret javitasra mert ok nem voltak kijavizani a hibajukat? vagy mit tudok tenni ebben a helyzetben?

plusz se szamlat nem kaptam se semmi.


2017. júl. 5. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

600 km-t utaztál (több alkalommal) azért, hogy egy szaros kuplungot meg szimmeringet feketén, valószínűleg egy vidéki műhely munkadíjának többszöröséért kicseréljenek?

Tulajdonképpen bizonyítani se tudod, hogy valaha is találkoztatok, úgyhogy leginkább az ő hozzáállásukon múlik, hogyan tovább, az meg nem tűnik túl biztatónak.

2017. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a helyi szerelok nem tudjak megcsinalni. azert mentem oda
2017. júl. 5. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdés szempontjából mindegy, de milyen típus ez?

Nehezen tudom elképzelni, hogy max. 50 km-es körzetben ne tudjanak megcsinálni egy ilyen munkát.

2017. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

citroen c4 grand picasso. robotizalt valtos.

lexia vagy diagbox gep kell hozza, mert csak azzal lehet kioldani leszereles elott es utana betanitani a kuplungot.

2017. júl. 5. 19:42
 5/6 A kérdező kommentje:
helyileg az ukran hatar mellett lakom. rengeteg szerelot megkerdeztem. el sem akartak vallalni mert ilyen valtos.
2017. júl. 5. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Így már értem. Szar ügy ilyen távolságból még egy apróságot is intézni, pláne, ha egy megbeszélt időpontról hajtanak el.

Szerintem beszélj meg telefonon egy következő időpontot, a beszélgetésben hivatkozz az első javításra, időpontra, elvégzett munkára, és rögzítsd a beszélgetést. Nem vagyok benne biztos, hogy ez előzetes figyelmeztetés nélkül teljesen szabályos, de számla nélkül szar munkát kiadni, majd elhajtani a reklamációval, az se.

Vagy ott az ukrán határ környékén összeszedsz egy mikrobusznyi jó meggyőzőkészséggel bíró emberkét, hátha az segít. :)

2017. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!