Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma tettem feljelentést a volt...

Ma tettem feljelentést a volt párom ellen ugy néz ki könnyü testisértés. Van tanum a barátnöm. A volt párom mikor fog értesitést kapni erröl?

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 23:10
 1/5 szerintemse válasza:
Hamarosan a rendorseg vagy szemelyesen vagy postai uton tudatjak az exedel hogy miujsag.. neked ilyenkor nem lesz teendod csak akkor mikor behivnak a rendorsegre ujra elmondani mi is tortent es a szemtanunak is el kell mondania mit latott es mit tapasztalt. Az elkoveto az az a exedet is kihallgatjak hogy miert cselekedett stb. Aztan egy kis ido utan a rendorseg megallapitja hogy ki volt a hibas es az exedet kap szepen egy felfuggesztettet es egy kis penzbuntetest
2017. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van hogy a szemtanút nem biztos hogy figyelembe veszik mivel fent állhat az összebeszélés gyanúja...
2017. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy héten belül de kétlem, hogy bármi lesz ebből. A barátnőd tanúként nem fogják elfogadni, és onnantól a te szavad az övé ellen. (amennyiben nincs más bizonyíték)
2017. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neki is ugyan ugy neki ment van orvosi látleletem.
2017. júl. 10. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyű testisértésről beszélünk,esetleg még garázdaság,de hidd el 8 napon túl gyógyuló sérülésekért se kapnak mást az emberek csak egy sallert azaz felfüggesztettet,meg pénzbírságot,amit havitörlesztéssel is lehet fizetni,és hidd el,van hogy egy ilyen egyszerű ügy hónapokig is eltarthat.Én tudom volt egy kis affrér szilveszterkor,2015-ben és bírósági ítélet majd csak 2016-ban lett nyárvége fele..szóval csak türelem.
2017. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!