Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komoly bunozo kor/gyuru...

Pissedoff kérdése:

Komoly bunozo kor/gyuru leallitasa? Nagyon-nagyon komoly bunozesi ugyben feljelentest tettem valaki (k) ellen, de a hatosagok veglegesen elutasitottak.

Figyelt kérdés
Mi jar nekem ha a vegen megis kiderul, hogy igazam volt, es ezzel nem csak a sajat karomat bizonyitottam be, hanem a tovabbi bunozest is megakadalyoztam ezzel? Mennyi karteritesre lehet szamitani? Hivatalos bocsanatkeres/elismeresre van esely?
2015. febr. 7. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Eleget tettél az állampolgári kötelezettségednek, ezért még nem jár külön dicséret.
2015. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem sokkal tobbet erdemelnek, ugyanis EN nyomoztam ki azt amit nekik kellett volna, megcsinaltam mindent helyettuk. Ok hozza sem nyultak az ugyhoz! Ha en ezt az ugyet nem nyomoztam volna ki, akkor talan soha nem jon a napvilagra! Szoval ez egy bonyolult ugy amit nem lehet itt egy par szoval leirni. Azonkivul, hogy en deritettem fel az ugyet, nekem rengeteg hatranyom, anyagi vesztesegem, es legki megraztodtatasom is keletkezett ebbol? Annak semmi erteke nincs?
2015. febr. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!