Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha postán küldtek nekem...

Ha postán küldtek nekem hétfőn egy csomagot, de kedden nem tudok otthon lenni akkor valamilyen módon kérhetem, hogy csak szerdán hozzák ki?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan?

2017. júl. 10. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Ugyan már, ki se hozzák. Kapsz egy értesítőt és beballaghatsz érte a postára, akkor is ha otthon vagy. Ja és gondolod, hogy a magyar királyi posta képes lesz egy nap alatt eljuttatni hozzád?
2017. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedden nem hozzák ki, mert a másnapi kézbesítés egy feláras szolgáltatás, ami alapból nem jár. Tehát szerdára várhatod legkorábban.
2017. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

MPL üzleti csomagot (ha 1 napos küldeményként lett feladva), akkor kihozzák másnap. Továbbá az MPL Vaterafutáros csomagokat is másnapra szállítják ki. Én már több száz csomagot postáztam Vaterafutárral és mindig kapom az értesítő e-maileket másnap, hogy kiszállították.


Nekem volt olyan is,hogy MPLm csomagként hozták a rendelésem és nem voltam otthon (pár hete volt), ekkor a csomagos postás felhívott telefonon és próbált új időpontot egyeztetni, de kértem, hogy inkább tegye letétbe a legközelebbi postán, hagyott ott egy papírcetlit amivel azt másnap útközben haza át tudtam venni.

2017. júl. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!