Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kozbe tud apukam lepni a...

Jozetha kérdése:

Kozbe tud apukam lepni a szuloi haz elhagyasa peremben?

Figyelt kérdés
Elinditottam a pert majus 12-en es holnap kell kijonnie (juli 12) a hatarozatnak. Van egy rossz sejtesem, hogy apukam nem e allitotta le a pert, mert utolso napon jon ki a papor valoszinu, ha kijon! Segitsetek kerlek. A sztorirol annyit hogy apam alkoholista, allandoan vert es baratnon szulei elvallaltak, es megfelelt edsig minden elvarasnak az o csaladi hazuk. Mindenre azt mondtak hogy megfelel, es hogy nincs problema. Szerintetek apam tud valamit tenni, hogy ne jojjon ki a papir? (Bocsi az ekezmentesseget es ha sok szot elirtam csak siettem!)

2017. júl. 11. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, hogy nem értem mit írsz..
2017. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szülői ház elhagyása pert indítottam május 12-én. Szüleim elváltak. Apám tud jogilag valamit csinálni, hogy ne jöjjön ki a határozat? Közbe tud valahogy lépni? Holnap kell kijönnie a papírnak, mivel azt mondtak július 12-ig tuti kijön a határozat.
2017. júl. 11. 22:36
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Én még így sem értem..
2017. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Én sem értem. Miért kell ehhez per? Csomagolsz, ajtót nyitod, majd bezárod magad után.
2017. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom kiskorú
2017. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha a hivatal mindent rendben talált,nincs esélye. Esetleg ha nem kapod meg a határozatot,érdeklődj telefonon , személyesen.De nem mindig pontosan érkezik ,főleg így szabadságok idején .
2017. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
59%
Bízok benne, hogy sikerül valamit tenned. Tudom nem lehet egyszerű. De az ilyennek a börtönben a helye. Nincs olyan hely, ahol biztonságban tudnál lenni tőle?
2017. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

A gyámhivatalnak mert azon intézik valószínűleg az a fontos hogy neked jo helyed legyen. Ha mar elindítottak a dolgot hogy odakerülhess a masik családhoz akkor apukad mar nem tud mit tenni.


Altlaban mivel nyár van, es a tegyeszeket ismerve ilyenkor egy kicsit lelassitanak, ami kb 1 hónap alatt meglenne ilyenkor 2 alatt van meg. Szvl ne aggódj ha késik a papír, megfog jönni.

De arra is készülj hogy lehet nem fogjak engedni. Bár ennek az esélye 2%. :)

2017. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Foleg az utolsonak! :) mar ket honapja alapbol megy az ugy, nekem azt mondtak hogy ket honapuk van a valasz adasra szoval julius 12-re tuti jon a valaszuk. :) bizom a holnapi napban!!
2017. júl. 11. 23:29
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Anyukád hol van,miért hagyott a részeges apádnál?őö
2017. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!