Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a kocsimba lévő dashcam...

Ha a kocsimba lévő dashcam felvette a velem szembejövőket, hogy mobillal a kezükbe vezetnek, bejelenthetem-e őket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nem tiltja semmi, hogy bejelentsd.


Na visszatér a régi rendszer ahol mindenkinek jobb volt és minden második ember wamzer volt? :D

2017. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A mobillal vezetőket jelentsék is csak be. Ha egy balesetet is megakadályoznak ezzel, már megérte.
2017. júl. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Sőt jelentsünk fel mindenkit a 'csába :D
2017. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Jelentkezz az új ÁVH-ba.
2017. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
be lehet csak nem fognak foglalkozni vele
2017. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

pofán is vágnálak, ha engem jelentgetnél...

utána meg beperelnélek, hogy megsértetted a személyiségi jogaimat. ugyanis nem járultam hozzá, a felvétel készítéséhez.

kidobhatod a kamerádat a retyóba! Magyarországon nem fogadják el bizonyítékként!

2017. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Régebbi autókba 1-2 ezer forintért lehet venni felszerelhető tartót mobilhoz az újabbakban pedig már bluetooth-al szinkronizálni is lehet.

Szóval igen, nyugodtan be lehet jelenteni, aki kézben tartott mobillal telefonál az fizesse csak a büntetést.

2017. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem privátban kérdezz meg egy rendőrt erről. (csak a barátom barátját érdekli alapon)


[link]

2017. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6-os beismerte hogy ő így vezet? ezt felhasználható ellene?
2017. júl. 16. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerte konkrétan be, illetve a testi sértést is csak feltételes módban írta. Nembaj, majd egyszer megjárja, aztán akkor beruház egy headsetbe 4 ezerért. Csak ártatlan károsultjai ne legyenek az ő tanulópénzének. Egyébként az utóbbi 1 évben csak az én lélekjelenlétemnek és jó reflexeimnek köszönhetően nem törtek ripityára ezek a telefonálgató barmok. Volt amelyik még arcoskodni is próbált, miután rádudáltam, hogy mi a fenét csinál, ugyanúgy, mint a 6-os. De aztán hamar becsicskult amikor melléértem ;)
2017. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!