Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem egy telefont jogfogásró...

Vettem egy telefont jogfogásról és átvertek mit tegyek?

Figyelt kérdés

előre utaltam 150 ezer forintot mert telefonon teljesen rendesnek tűnt, a csomagról is küldött képet!!!! Amikor kibontottam egy halom szemét és kődarab volt benne.

Tehetek feljelentést rendőrségen?? És ha azt mondja a rendőrőknek hogy elküldte nekem rendesen csak én sunyizom, légyszives segitsetek, nagyon nagy összegről van szó...



2017. júl. 19. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megvan a levelezésetek és az átutalásról a bizonylat akkor menj be és jelentd fel.

Valószinűleg másokkal is megtette és ha több feljelentés érkezik, akkor mondhat amit akar.


Ezen kívül írj a jófogásnak, hogy tiltsák le mert csaló.

2017. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kb. ennyit tehetsz. A pénzről persze lemondhatsz, de talán másokat megmentesz ezzel. Tanulópénz volt. Előre SOHA nem utalunk, SENKINEK.
2017. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Mindenesetre abban biztosak lehetünk, hogy neked nincs is szükséged 150 ezres telefonra, szóval most mit izgulsz? Ugyanúgy nem csináltál volna semmit a telefonoddal, tehát egyébként is kidobtad volna a pénzedet. A fickó csak gondoskodott róla, hogy jobb helyre kerüljön az összeg.
2017. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feljelentést tehetsz, veszíteni azzal már nem veszítesz semmit.

Továbbra is ilyen oldalakról akarsz rendelni, akkor inkább menj át vaterára, ott az ilyen esetekben legalább a vatera is tesz feljelentést (tudom, mert ismerősöm hasonlóan akart trükközni vaterán, ellene is külön tett feljelentést a vatera + ők csesztették a rendőröket, hogy kerítsék elő).

2017. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Atyaúristen... irány a rendőrség, de a pénzről lemondhatsz. Ahogy előttem írták, SOHA A BÜDÖS ÉLETBE NEM UTALUNK SENKINEK SEMENNYI PÉNZT!!!!
2017. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy is informatikai felszereléseket csak hardveraproról rendelünk, ami sokkal megbízhatóbb ezeknél a maszek oldalaknál.
2017. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig utólag fizetünk, miután megnéztük mi van a csomagban.


Plusz, ha volt 150ezred egy telefonra, miért nem normális boltban vásároltál készüléket? Használt iPhone-t boltba is vehetsz, nem kell ahhoz ilyen oldal.


Egyébként is, jófogás-vatera az utolsó oldalak egyike, ahonnan bármit is vásárolnék. Akkor már ott az ebay.

2017. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!