Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet hogy az ilyen...

Hogy lehet hogy az ilyen embereknek mindig szerencséjük van?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki 17 éves, és "nyilvános titok" hogy ő és a bátyja is drogkereskedésből élnek évek óta.

Az osztálytársam "csak" másfél éve csinálja, a bátyja aki 21 éves már legalább 4-5 éve.

Évekkel ezelőtt az ő családjuk is ugyan olyan szegény volt mint mi, most pedig új házat építettek, új autóik vannak.

Nem irigy a gyerek, megválogatja a barátait, de azok akik a barátai (én is) bármit megtesz.

Mindenhol vannak nekik ismerőseik. Tényleg akár mit kérek én is tőle, vagy csak ha kint vagyunk társaságban és valaki említi hogy valami kéne neki (akár számítógép, telefon, bútor...) mindent meg tud szerezni teljesen új állapotban és olcsón.

Ép olyan normális gyerek mint akármelyikünk, jól tanul, külsőre nem kigyúrt hogy félnének tőle az emberek, tipikus páva srác.

Nincs vele nekem semmi bajom, csak kíváncsi vagyok hogy úszhatnak meg mindent?

Már jópárszor bevitték őket a rendőrök, de mindig kiengedik őket.



2017. aug. 31. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Úgy, hogy Magyarország Európa egyik legkorruptabb országa. Pénz beszél.
2017. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El lehet az ilyesmit még kenni, hisz nem emberölésért keresték. Én nem ismerem őket, de elég egy ilyen rendőrségi ügynél ha jó barát van ott, és az el simlizi.
2017. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Magyarország az ügyeskedők paradicsoma.
2017. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a kormány még támogatja is ezt, hiszen nekik is lehet belőle csurran-cseppen valami. A rendőrség szemet huny felette ezért. Sokkal súlyosabb dolgok sem érdeklik őket, M. Richárd kettős gyilkos maffiózó is szabadlábon védekezik. De bezzeg a tilosban parkolók...
2017. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!