Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Albérlő adósságát az általa...

Albérlő adósságát az általa bérelt ház tulajával írásban rögzíthwtik-e?

Figyelt kérdés

Albérlőm háromhavi lakbérrel maradt el!

Ezt rögzíteném írásban,ő is én is aláírnám arra az esetre ha nem fizetne bizonyos idő után,akkor esetleg feljelenthetném!Hamarosan ugyanis elköltözik!És félek,hogy nem rendezi az elmaradását!Mire figyeljek,mit írjak feltétlen ebbe a "megállapodásba"?Dátumot,a tartozás összegét,ki-kinek tartozik?Még esetleg azt h meddig kell kifizetnie?Ez mennyi idő lehet max?Meddig várjak?Én max fél-egy évet gondoltam....v kevesebbet!Mindjuk hat hónapot már így is vártam...


2017. szept. 1. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek jelentenéd fel? Beadod ellene a fizetési meghagyást azt csá


Legközelebb meg közjegyzőnél írtok szerződést

2017. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legfontosabb ki, kinek (szemelyi adatokal), mivel, mi alapjan tartozik, mikor fizeti meg. Aláírás és két tanú!!! (lehetőleg a saját tanúkkal). Két eredeti példány minimum.
2017. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!