Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyszülői kapcsolattartás...

Nagyszülői kapcsolattartás hogy van?

Figyelt kérdés
Az apai nagymama többször hív, hogy hétköznap ekkor meg akkor hagy jöjjön el. Én viszont mondtam, hogy akkor jöjjön hétvégén amikor a gyerek apja jön, de azt mondta neki akkor nem jó. Felhivtam a biróságot és akkor van a nagyszülőnek is a láthatás mikor az apának vagy esetleg gyámügyön kérhet külön láthatás.

2017. szept. 13. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg annyira nagy baj, hogy ha nektek is szabad a szerda délután meg a nagymamának is szabad a szerda délután akkor 2 órát együtt töltsetek?

Mi van ha az apa testvére, vagy az apa más rokona akarja a gyereket látni? Vagy esetleg a te testvéred vagy a te szüleid? Keresel egy szabad napot és akkor, nem?

Gondolom, ha a nagymama nem hívna akkor most az lenne a bajod, hogy anyósod még rátok sem néz...


Inkább fogd meg és állítsd be a nagymamát babysitternek, neked is könnyebb lesz. Majd ha új pasid lesz, akkor lesz kire a gyerekeket lepasszolni...

2017. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Miért akadályozod meg, hogy egy unokáját szerető nagymama akkor látogassa az unokát, amikor akarja ? Bosszúszomjas vagy ? Örülj inkább annak, hogy valaki szereti a gyereked és ne foszd meg a gyerekedet a saját nagyanyjától.
2017. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Duenna ***** válasza:
A bíróság megadta neked a választ. Akkor most mi a problémád? Egyedül nem tudod eldönteni, hogy a gyereked és a nagymamája láthatja-e egymást a bírósági döntésen kívül?
2017. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha az előzményeket leirtam volna, hogy mig terhes voltam mindennek elhordott engem a kedves nagymama meg hányszor kiabált a kapunkba akkor nem hiszem, hogy ezeket a válaszokat kaptam volna. Ha normálisan tudna viselkedni akkor akármikor láthatná, de a történtek után nem fogok hozzá alkalmazkodni.
2017. szept. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!