Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Részt vettem egy előadáson a...

Részt vettem egy előadáson a tőzsdézésről, ahol aláírtam egy szerződést, ami szerint 3 évig nem dolgozhatok és nem lehetek tulajdonosa olyan cégnek, amely tőzsdézést oktat. Be tudják ezt tartatni?

Figyelt kérdés

A cég embere amerikai volt, aki az előadást tartotta.

Az előadás 3 órás volt, angol nyelven zajlott és a szerződés is angol nyelvű. Én tőzsdézést oktató céget szeretnék létrehozni, azért tettem fel ezt a kérdést.

Még azt is tartalmazta a szerződés, hogy ha mégis részt vennék tőzsdeoktató munkában vagy alapítanék azzal foglalkozó céget , akkor a bevételemet át kell adnom annak , akinek a szerződését aláírtam.


2010. máj. 26. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
hát baz.d.meg te hülye vagyXD
2010. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok és persze hoyg betartattják veled.ha ennyire agyatlan vagy,akkor szenvedj.
2010. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a szerződés a korlátozást megfelelően kompenzálja akkor a korlátozó tényező érvényes. Amennyiben a szerződés csak tilt, de nem kompenzál, úgy a kikötés semmis.
2010. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hülyeség volt aláírni. Köszönöm a bíztató választ. Mi számít megfelelő kompenzációnak? Az annak számít, hogy tartottak nekem egy 4 órás előadást? Mert annyit kaptam körülbelül.
2010. máj. 26. 23:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg?
2011. ápr. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!