Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak szerintem gyanús, hogy...

Csak szerintem gyanús, hogy ilyen adatokat kér egy oldal?

Figyelt kérdés

Találtam egy eléh fapados oldalt, amely üzemeltetői ingyenes egészségügyi tanácsadással foglalkoznak.

(Orvosi végzettség nélkül.)


Ugyanakkor elvárják, a név, a város, az életkor és a nem mrgadását. (Amit nyílván nem tudnak ellenőrizni, hogy igaz e vagy sem, de ha valaki megadja az igazi adatait jóhiszeműen simán be lehet azonosítani ezek alapján a közösségi oldalak révén.


2017. okt. 26. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*elég
2017. okt. 26. 15:02
 2/4 Molyember ***** válasza:
Nem az a kérdes, hogy gyanús-e, hanem hogy mi a francért foglalkozol ilyen oldalakkal? Ennyi erővel itt is kérhetsz egészségügyi tanácsadást, pont olyan szakemberek vannak itt is, mint azon az oldalon, és meg adatokat sem kérnek tőled a válaszolók.
2017. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nem is tervezek tőlük segítséget kérni, de furcsának találom az oldalt és az ottani leírásokat. Illetve érdekel, hogy tényleg segíteni akarnak másokon, vagy pont az ellenkezője.
2017. okt. 26. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik ez az oldal?
2017. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!