Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez az oldal szerintetek...

Ez az oldal szerintetek biztonságos? Szeretnék pipadohányt rendelni, és csak itt találtam, de valahogy gyanús nekem ez az oldal.

Figyelt kérdés
[link] furcsa hogy nem kezel ékezeteket, és hogy gyakran újra kell tölteni az oldalt.

2017. febr. 25. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A leírása szerint hazánkban árul, de fingja sincs arról, hogy itt ma csak a nemzetiben lehet venni dohányterméket...


Semmi info se a "cégről", se elérhetőség. Gagyi honlap, egyértelműen kamu.

2017. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy? Illegális magyarországon pipadohányt rendelni az internetről?
2017. febr. 26. 01:02
 3/8 anonim válasza:

Bármelyik trafikba tudsz venni:)

viszonylag nem is draga, es a valasztek is elfogadhato

2017. febr. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nemzetiben 4 féle pipadohány közül választhattam, és azok se voltak valami valami csúcs minőségűek...azért még benézek másikakba is, de úgyis kizárt hogy akkora választék lenne.
2017. febr. 26. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Pipadohányból most két márka van, ami minőségi és finom. Az Al Faker, ami régebb óta van, 50grammos, de elég drága (~1800ft), és a White Smoke, amit tavaly kezdtek gyártani és magyarországon készül, kimondottan jó minőség, de csak 40 grammos(~1450ft). Más márkákat ne vegyél, mert sosem voltak jók. Ezeket bármikor lehet trafikban kapni, csak kérdés, hogy rendelnek e. A komolyabb, nagyobb forgalmú trafikokban biztos kéne lenniük, de ha nincs, még akkor is szólhatsz eladónak/tulajnak és simán kéne rendelniük neked kb következő hétre.
2017. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. febr. 26. 23:26
 7/8 anonim válasza:
Ha ez legális lenne, nem lennének dohányboltok.
2017. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 megnéztem, amiket írtál, de ezek nem pipadohányok, hanem vízipipadohányok! Fura is volt, hogy az 50gr 1800-ért "drága" mert pipadohányból hasonló mennyiség 2-3 ezerbe kerül.
2017. márc. 17. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!