Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha van bliccelő ember a...

Ha van bliccelő ember a villamoson és amiatt lezárják az összes ajtót, akkor az jogtalan fogvatartás?

Figyelt kérdés
Szegeden ezt hogy csinálhatják meg az ellenőrök minden utassal pár hülye miatt?

2017. okt. 26. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Személyi szabadság korlátozását talán rá lehet húzni, nem tudom mi a bírói gyakorlat.

Melyik vonalon történt egyébként? :D

2017. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy gondolom mindenki ült a seggén, és nem lázadtak fel az utasok a járművezető ellen. Röhej egyébként, ilyenekért vajon mikor fizet kártérítést a tömegközlekedési társaság? Ez ugyanolyan szerződésszegés, mint mikor elfelejted a hónap végén megvenni az újabb bérletet.
2017. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es villamoson, és ha a parasztja nem veszi elő a személyit, amit tudtommal az ellenőrnek nem is kötelessége odaadni, akkor ott várnék még most is a villamoson. Szal ha épp késésben lettem volna és egy ilyen miatt lekésem az utolsó buszom/vonatom, akkor nem tudom mit lesett volna a cég, ha a hotelszoba számláját odaviszem nekik. Pesten is megy velük közteres, itt is fogják meg, ráncigálják le, és lent oldják meg sztem.
2017. okt. 26. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze utána meg a másik veszi elő a kamerát meg videózza hogy hogy bánnak szerencsétlennel, csak elfelejtett jegyet venni erre lerángatják a villamosról...
2017. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, 10-ből 9 embert igazából csak azért büntetnek meg, mert elfelejt jegyet venni.


Én sosem az ellenőrökre haragudtam, hanem azokra, akik bármilyen módon bliccelni akarnak. Ők szívatják meg a többi utast, nem az ellenőrök.


Ha kirabolják a bankfiókot ahová menni akartál és nem tudsz bemenni, mert helyszínelés van, ott is a köc sög rendőrökre haragszol, akik megtehetnék hogy nem helyszínelgetnek és tartanak fel másokat a mindennapjaikban?

2017. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso: nagyon nem uaz a ket dolog. Itt felpattannak es lekiserik oket, ott majd intezik a,tovabbiakat. A hogyant oldjak meg ok, de nem ugy, h mindenki ott marad.
2017. okt. 27. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
6: És ha elszalad? Én szegedi vagyok, de a rengeteg ellenőr dagi, de még egy 70 évesnek kinéző szemüveges mamát is ismerek látásból, aki ellenőr.
2017. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ellenornek alapbol nincs joga megfogni se,kozteres meg legyen edzett,rendoroknek is van fizikai felmero.


Szted az megoldas, hogy akkor kolkektiven sziv mindenki? Ameddig vmi per nem lesz ebbol?

2017. okt. 27. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én sosem az ellenőrökre haragudtam, hanem azokra, akik bármilyen módon bliccelni akarnak. Ők szívatják meg a többi utast, nem az ellenőrök. "


Mert igazi szervilis magyar kispolgár vagy. Mégis mi a franc közöm van ahhoz, hogy valaki másnak jogvitája támadt? Oldják meg, ez a dolguk. Én fizetek egy szolgáltatásért, amit ebben az esetben a cég nem teljesít, a minimum lenne ilyen esetben a kompenzáció. Minden más csak ócska kifogás.

2017. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!