Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elfogyott az éves túlórakeret...

Elfogyott az éves túlórakeret mégis megy tovább a túlóra mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A jogszabály szerint éves maximált túlóra 250 óra lehet, kollektív szerződéssel ez felmehet 300ra de itt nincs kollektív szerződés.

ld

[link]


Az Mt. szerint naptári évenként 250 óra rendkívüli munkaidő rendelhető el. Ez a korlát egyéni megállapodás alapján nem emelhető, akkor sem, ha a munkavállaló kéri.



Kérdésem amiről a nagyfejű szakértő egy szót se ír: és ha elfogyott a keret és mintha mi se történt volna mennek tovább a túlórák akkor mi van? Mit lehet tenni azon kívül hogy kicsi szádat befogod mert ha nem akkor kivágnak.


2017. nov. 3. 17:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit írogatsz ide, ha te már előre eldöntötted, hogy "ez itt Magyarország, mit vársz"?
2017. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha szemét csaló tolvaj országnak gondolod, akkor miért nem próbálsz szerencsét máshol? Mert gondolom nem te tartod a nyugdíjasokat, az egészségügyet, meg az oktatást.
2017. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"akkor miért nem próbálsz szerencsét máshol"


Mert a kutyának se kellek és ezt tudom is magamról. Ezért nem.

2017. nov. 5. 10:21
 24/30 anonim ***** válasza:
Ilyen onbizalommal es hozzaallassal tenyleg mindenhol csak atgazolni fognak rajtad meg kihasznalni...ha igy latod miert nem kepzed magad?
2017. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"ha igy latod miert nem kepzed magad?"



Mert 6 OKJ és egy cisco ccna rohad a fiókomban... amit abban a hitben tettem le hogy érnek valamit.


Nem lesz "következő" nem lesz.

Minek.

Újabb szar semmitérő papír a fiókban.

Minek.

2017. nov. 5. 12:59
 26/30 anonim ***** válasza:
oke, ha te ennyire tartod magad a munkaltatod miert tartson tobbre?
2017. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

"oke, ha te ennyire tartod magad a munkaltatod miert tartson tobbre?"


Ezt már hallottam ezerszer.

Fordítsuk meg és én kérdezek.


Ha én többre tartom magam a (leendő) munkálttaóm többre fog tartani?

Akkor nem egy tizenkettő egy tucat senki egy csicska egy droid leszek a szemében?


Szóval ha én azt hazudom magamnak hogy én "valaki vagyok akkor valakinek is fognak tartani?


vagy csak egy hőzöngő proli leszek akit még ráadásként ki is röhögnek hogy "nézd már ezt a szart hogy veri magát a semmire"?


Melyik lesz?

2017. nov. 5. 13:55
 28/30 anonim ***** válasza:

Ne a semmire verd magad, arra verd amit letettel az asztalra.


De a munkaltato erzi ha kiszolgaltatott helyzetben vagy es ugy is fog kezelni...


Ne felj a valtastol...

2017. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"Ne a semmire verd magad, arra verd amit letettel az asztalra. "


És az mi? amit letettem ???

Az mi??


6 db semmitérő szaros OKJ?? ami nem ér 5 ft-ot se.

Miért nem? Mert soha egyik területen se dolgoztam egy percet se,

És miért nem? mert sehova se vesznek fel... mert soha egyik területen se dolgoztam egy percet se....

na 22 es csapdája.


Na erre valami okos?

2017. nov. 5. 17:23
 30/30 A kérdező kommentje:

nem tettem én le semmit se az asztalra. olyan ez mint a kisgyerek homoksütije. az mit ér... semmit.

ez vagyok én. egy utolsó szar senki egy hulladék lúzer nyomorék. meg is érdemlem a sorsom igazából.

2017. nov. 5. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!