Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tud valamit csinalni?

Tud valamit csinalni?

Figyelt kérdés

A hetvegen bereltem egy hazat szulinapomra.Felhivtam es mondtak menjek ki meg,hogy hol van a kulcs es majd masnap kijonnek.

15en voltunk...egy nagy termopan ablak,egy kicsi meg egy csap darabokba ment.

Alig engedett el,felnyaltuk az egessz hazat mar akik ott maradtak,majd leirta az adataim meg egy masik haveromnak,cimet egyebet mondtam,mert ha ide talal jonni hozzam en szopok,mert itthon lebasznak..Tobbiekkel ugy beszeltuk,hogy kifizessuk,de ha olyan osszeget mond ami nem realis,akkor mivan?

Nevem telefonszamom tudja.

Azt mondta nem erdekli ki mit csinalt csak ki kell fizetni,meg is ertem.

De,ha igy torvenyen kivul adta ki,semmit se iratott ala,akkor mit tud csinalni?



2017. nov. 6. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt se kerdezte meg eloszor,hogy kik vagyunk,meg a nevem se,csak mondta,hogy 15k-ft 24 orara.

Romaniaban lakom.

2017. nov. 6. 12:16
 2/4 hájaaa ***** válasza:
100%

Kiviszel egy saját szerelőt és megmondja mennyi az objektív kár. Ezt kifizeted lepapírozzátok, h nem lesz belőle utólag semmi következmény és ennyi(kb).

Persze, ha nincs benned semmi felelősségtudat akkor hagyd a rákba és tűnj elérhetetlennek, úgyis mire rád bizonyítaná meg felelősségre vonna, az rengeteg pénzt emésztetne föl neki.

Itt inkább arról van szó, h tükörbe tudsz e nézni azok után h átb**ol valakit

2017. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy írták, határozottan vedd a kezedbe az ügyet. Keress a neten szakit akit odaviszel, árajánlatot kérsz, stb. Lássa a tulaj, hogy intézed a dolgot.
2017. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"De,ha igy torvenyen kivul adta ki,semmit se iratott ala,akkor mit tud csinalni?"

Minősíthetetlen hozzáállás.

2017. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!