Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 18 éves vagyok 17 évesen...

18 éves vagyok 17 évesen lefeküdtem egy 13 éves lánnyal, lehet baj? Tobbi lent

Figyelt kérdés

18 eletevemet marciusban toltottem be de nyaron lefekudtem egy 13 eves lannyal ( azt kell tudni hogy 14 evesnek mondta magat es hogy mindig o akarta ezt az egeszet, irogatott celozgatott kepeket kuldozgetett stb) most lett egy ugye mert ket csavo kepeket kuldozgetett rola es zsaroltak... a rendorsegen megemlitettek engem is es azt mondt a lany hogy velem 2 honapig volt egyutt es csak 2 szer probalkoztunk es nem volt eroszak... mondta hogy ha beideznek en is mondjam ezt... ebbol nekem lehet bajom? Eroszak tenyleg nem volt sosem inkabb a lany alarta mindig szegyenemre valjon de belementem

Ebbol lehet nekem bajom a jelen allas szerint vagy csak ram kerdeztek? Ha beideznek az mennyi ido mire kuldik a papirt? Mire szamitsak? Tenyleg hazudjak hogy megusszam? A lannyal jo a kapcsolatom nem akar feljeletest tenni csak egy rendor inditott eljarast


2017. nov. 13. 02:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehat az eljaras nem miattam indult csak felmerult a nevem es kerdeztek egy ket dolgot de nagyon felek
2017. nov. 13. 02:13
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Jogilag kiskorú megrontása. Nem tudom, hogy mit kaphatsz érte, de a jogban úgy van, hogy 14 év felstti személy nem létesíthet szexuális kapcsolatot 14 év alatti személlyel. Olvas utánna mit kaphatsz érte. Hazudni nem tudom mennyire érdemes mert ha lebuksz szívtad. Fordulj ügyvédhez jobban jársz...
2017. nov. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy hogyan került a képbe a yard? Mond az igazat.
2017. nov. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő akarta? De lefeküdtėl vele. Akkor te is akartad. Ha nem akarod, mindegy hogy a másik fėl mit csinál nem teszed meg!
2017. nov. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz ebből semmi. A rendőrök többsége is ott cirkál az ált sulik körül és repülnek rá a 12-13 évesekre. Szerintem csak a pucér képeket akarták tőled hogy legyen mire... érted.
2017. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ha a szexuális kapcsolat alatt 18 felett lettél volna, akkor szexuális visszaélés lenne, de mivel alatta voltál, így nem az


ugyan wikipedia, de itt jól leírja:


[link]

2017. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Én mondjuk azokat is sittre vágnám, akik 14 évesekkel kefélnek. Mi a fszért nem lehet 16-17 évesekkel vagy még idősebbekkel dugni? Ruhadt pedó banda.
2017. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es láthatóan nem jogot végzett emberke, ne higgy neki


[link]

2012. évi C. törvény 198. §


Jelenleg ez a hatályos, ami alapján nem vagy büntethető

2017. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha márciusban betöltötted a 18-at, akkor nyáron hogy voltál 17?
2017. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!