Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el anyámnak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyámnak hogy lefeküdtem egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Lehet gáz hogy ezt egy fiú teszi fel, de előbb olvasd végig:


Anyámat mindíg olyan kényesen érintette a téma. Van egy bátyám és egy nővérem. Nekik is, mikor elmesélték anyámnak az első alkalmukat (de volt h nem csak az 1.nél ) emlékszem, annyira gúnyosan és prűden viselkedett. Másnap pl "BASZTATOK? BASZTATOK! MI? " Nem értem egyszerűen.


Lehet ez tartott vissza eddig. De szerdán tuti hogy találkozok egy lánnyal. Ha elmondom anyámnak utána akkor biztos vagyok benne hogy valami olyasmi lesz hogy " milyen gusztustalan vagy" . Vagy pl. " BASZNI TUDSZ? RENDET RAKNI MEG NEM?" persze az utóbbit ordítva. Ha nem mondom meg neki, akkor meg az lesz, amit már kaptam meg hogy" nem is vagy igazi férfi" . Nem mondja ki ,de a szexre gondol.

Azt sem szereti ha a nővérem vagy én elmegyünk itthonról, de ez más történet és kategória.

Mi a véleményetek?


18/F



2016. nov. 12. 09:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mondanék neki semmit. Nagykorú vagy, a leírás alapján úgysem lehet vele értelmesen beszélni.
2016. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre,de akkor meg melegnek fog tartani vagy impotensnek.
2016. nov. 12. 09:21
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Hú de primkó anyád van. Már ne haragudj. Ne mondd el neki sehogy, majd rájön, hogy nem csak pisilésre használod a farkadat.
2016. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 kovpet ***** válasza:
93%

"akkor meg melegnek fog tartani vagy impotensnek"


És?


Amúgy anyád kicsit túl sokat foglalkozik a gyerekei szexuális életével, nem gondolod?

2016. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod az lesz a baj, ha nem az, én úgy látom! Minél hamarabb költözz el otthonról, mert ez kiborító lehet így.
2016. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Anyád egy paraszt. Mellesleg nem kell neki mindenről beszámolni. Gondolom kóros fa*zhiánya van, azért ekkora gyökér.
2016. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
86%
Nagyon tűrhetetlen viselkedik anyukád. Biztos megvan az oka. Lehet ő is ezt kapta a szüleitől vagy valaki molesztálta. Szeretetet és megértést, tanácsokat kellene kapnod tőle. Pszichológus kellene neki. Ha valakire mérges leszel és le akarod ordibálni, gondol arra neked, hogy esett amikor anyukád tette ezt veled.
2016. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem muszáj leülni vele és elmondani.. Vagy máskor ha kérdezi hova mész. Mond neki fél vállról, hogy Dugni.. Ebből le fogja vágni hogy nem vagy szűz meg meleg se... Egyébként meg elég fura anyukád van.. 22 L
2016. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Deflohelp ***** válasza:
70%

Nem kell sürgősen informálni mindenről.

Ha később felmerül a téma, akkor már nyugodtan adható ráutaló őszinte válasz, hiszen a távoli múltról lesz csak szó.

2016. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

"Mond neki fél vállról, hogy Dugni.. Ebből le fogja vágni hogy nem vagy szűz meg meleg se... "


Ettől még lehet férfihoz is. 😃


#7

Nem pszichológus kell neki, hanem, hogy a fater ellássa a baját. De gondolom nem véletlenül sza*ik rá.

2016. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!