Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha rendőrségen két ferfi...

Ha rendőrségen két ferfi ellen eljárás indul és a könyben valamiért benne voltam én is és kérdeztek rólam egy két alap dolgot akkor be fognak idézni?

Figyelt kérdés

Egy lanynak rendorsegi ugye van ket ferfival es a lanynak a rendorok felolvastak 4 oldalnyi szoveget, az erdekesseg hogy benne volt az en nevem is es kereztek rolam egy ket dolgot. (Kerdeztek, hogy eroszakoltam e meg lekefudtunk.. a lany mondta hogy nem volt eroszak es csak ketszer probalkoztunk, en egyutt voltam vele fel eve 2 honapot) tegnap meselte nekem a lany, ez szerdai napon volt, es nagyon megijedtem, hogy miert voltam benne abba a "konyben". Nekem ehez mikozom? Beidezhetnek? Lehet belole bajom? Lehetseges, hogy csak annyira voltak kivancsiak hogy en is benne voltam e es engem nem ideznek be es nem lesz semmi bajom? A ket ferfi zsarolta a lanyt intim kepeivel.

De viszont a lany meg csalogatta oket meg engem is, tehat mindig elhivott meg irogatta a szexualis dolgait meg hogy akarja (nemtudom ez szamit e) nekem egyebkent semmi kozom az ugyhogy a lanyt 2 honapja nem lattam nem is beszeltem vele se semmi.

A bonyolultsag az az, hogy en 18 eves vagyok a lany mint kiderult 13 (nekem azt mondta amikor egyutt voltunk, hogy 14)

Remelem nem lesz semmi bajom mert tenyleg nem csinaltam semmit es nem volt meg rendorsegi ugyem sem nem tudom hogy mi hogyan mukodik de nem is akarom megtapasztalni.

Valaszokat nagyon szepen koszonom!


2017. nov. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Már kėrdezted.
2017. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom csak felek es szeretnek egy olyan valaszt amiben minden merdesemre valaszt adnak es tenyleg mindent leirnak. Az egesznek a menetet, lehetosegeket, hogy be ideznek vagy nem tehat mindent.
2017. nov. 13. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ha 14, akkor szívbaj nélkül megdugod 1 hónap után?
2017. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazok válaszolnának most is, ha megint nekiállnának gépelni, s nyilván ugyanazt, mint tegnap. Nem érdemes újra és újra kiírni ugyanazt a kérdést, főleg, hogy a korábbiaknál pontosabb választ nem is tudnánk adni, mivel ahhoz pontosan ismerni kellene az ügyet, ill. az eljáró személyeket.
2017. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!