Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kábítószerrel való visszaélésé...

Kábítószerrel való visszaélésért milyen büntetést lehet kapni? Egyik ismerősöm előzetesben van, mire számíthat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi volt nála,és terjesztette-e,vagy csak saját fogyasztásra volt.Ettől függően elég széles a skála,a felfüggesztettől az életfogytiglanig...
2010. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom 3 év az átlagos büntetés ha nem nagyban tolja
2010. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak fogyasztotta és nem függő, akkor lehetőség van arra, hogy nincs büntetés, csak úgynevezett elterelésre kell járnia fél évig, ha nem visszaeső. DE az alapján, hogy előzetesben van, nem erről lehet szó.
2010. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Készüljön fel, hogy neki kell a szappanért lehajolni az esti zuhanynál. Ha terjesztéssel bukott le, akkor én tarkón lőném helybe. Ha csak fogyasztotta, akkor jóság van.
2010. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
ha fogyasztó nem kerül börtönbe,a volt pasimat is elkapták,orvoshoz járt,és akkor nem szivott egy évig,de aztán megint rászokott,már nem vagyunk együtt szerencsére.szomorú hogy nem büntetik öket,hanem elterelésre küldik!
2010. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csekély mennyiségnél elterelés.

A felett a körülményektől függően felfüggesztett vagy börtönbüntetés!

2010. jún. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha leírod a körülményeket pontosabbat tudunk mondani!
2010. jún. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyelőre nem sokat tudok. Ha lesz fejlemény még kérdezek
2010. jún. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!