Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők és Kamaszok! Találkozta...

Szülők és Kamaszok! Találkoztatok-e már kábítószerrel, vagy hallottál valamit, hogy a könyezetetekben valaki érintkezett vele? (Minél többen írjatok! )

Figyelt kérdés

Személyes élményt írj, vagy valamit amit hallottál! Ne olyat hogy káros meg ilyenek. Tudom, hogy az. Csak kíváncsi vagyok, mennyire érintett a fiatalság ebben a témában.

KORT és NEMET!!

Köszönöm a segítségeteket!


2010. nov. 16. 18:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

a kozepiskolai oszyalyomnak tobb mint a haromnegyede rendszeres drogfogyaszto volt

20/L

2010. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Anyum nagyon megdöbbent rajta...

Suliban fél füllel hallottam, hogy két fiú és két lány azt beszélték meg, ki hol, és mennyiért vesz füves cigit, illetve grammra füvet. Ilyen "Te normális vagy? Én feleennyiért kapok kétszer ennyit" és ilyenek... Amikor odanéztem azonnal elhallattak.

Később a diákújságban jelent meg cikk arról, mi lesz a füvesekkel, és egyik fiú odavitte elém, és megkérdezte (mivel én is diákújságos vagyok)

2010. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

(hopp, elküldtem, bocs xD folyt.)

hogy é írtam-e róla.. szóval komoly


17/L

2010. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én még nem, de testvérem már kipróbálta. Én nem is fogom kipróbálni, de még nem is kínáltak, meg nincs olyan baráti társaságom.

14/l

2010. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az iskolában elég sok füves van... és ott is beszélnek róla h ki mennyiért vette meg h kell-e...
2010. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)

Azt is megtudnátok mondani hogy pontosan milyen szerről van szó?

2010. nov. 16. 19:00
 7/23 anonim ***** válasza:
a fű az a marihuána de gondolom ezt mindenki tudja, a marihuána hatóanyaga egyébként sokkal jobban alkalmas hogy sulidrog legyen mint pl a kokain vagy a hasis, mert hatása nem olyan erős.
2010. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

mariskát próbáltuk vízipipába. haveromék egy idő után elkezdett kidőlögetni, elszálldosni, de én hiába szívtam nem éreztem semmi furcsát (pedig még többször nálam is volt a pipa mint másoknál). egyedül azt hogy ha elkezdtem beszélni véletlen beleraktam + szavakat vagy hülyén ragoztam, meg kicsi dolgokon is tudtam röhögni. De semmi halu vagy ilyesmi.



14f

2010. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Attól nem halucinálsz :)
2010. nov. 16. 19:26
 10/23 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hete az osztályomból 3-an a tesiöltözőben katiztak mindenki szeme láttára. Aztán meg csodálkoztak, h beárulták őket. Amúgy míg nem buktak le, órák előtt rendszeresen beszívtak. Egyszer az egyik osztályfényképezés előtt, egy másik meg mindig magyar előtt. Arról a tanárok nem tudtak, csak mi láttuk rajtuk. Meg az egyik régi osztálytársam mesélte, aki egy nagyon erős gimibe ment, h az iskola 70%-a vagy keményen iszik, vagy drogozik, h kibírják az egész éves hajtást. 16/L
2010. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!