Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Penz eltulajdonitasaval...

Penz eltulajdonitasaval vadolnaok nem en tettem amit ram akarnak sozni mi a hivatalos eljaras es hogy kene cselekednem? Reszletek lenn!

Figyelt kérdés
Talaltam egy penztarcat aminek megkerestem a tulajdonosat es visszaadtam neki viszont azzal vadol hogy nagy erteku penzt vettem ki belole ami nem igaz es a kamarakat visszanezve csak en latszom rajta amikor felvettem. Mit tudnek tenni az artatlansagom bizonyitasara ?

2017. dec. 8. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kamerákon valóban csak az van amit leírtál akkor a rendőrök jót fognak röhögni a téged feljelentő tagon
2017. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki kell bizonyítania, hogy benne volt az a sok pénz. Egyébként te simán perelheted rágalmazásért, ill. hamis vádért feljelentheted.
2017. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy masik kamerafelvetelen latszik a peztarcaja amint fizet csak rossz a felvetel es nem latszik h mi van benne . ha azt kitisztitjak es van benne penz akkor en el vagyok asva annak ellenere hogy nem tettem semmit
2017. dec. 9. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:

"ha azt kitisztitjak"


Ez nem a CSI, hanem a valóság.

Nem tudnak egy szar felvételből full hd csodát csinálni.

2017. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de a minoseget fel tudjak javitani nem ?
2017. dec. 9. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te azt mondod, hogy nem vettél el belőle semmit, ő azt mondja, hogy márpedig igen. Ki fog derülni, hogy mi történt? Nyilván nem. Tehát aki ezt mondta, az elmehet a búbánatba. Miért nem vigyázott amúgy jobban a pénztárcájára. Mondani bármit lehet.

Ha nincs semmi félnivalód, mert te valóban nem vettél el belőle semmit, akkor ragaszkodj az állításodhoz és nem lesz belőle semmi problémád. Amúgy meg, hogy tudja bárki is azt bizonyítani, hogy nem más vette ki belőle a pénzt korábban, csak ő nem volt olyan "rendes", hogy visszaadja a pénztárcát a tulajdonosának? Ezt sem lehet bizonyítani.

Illetve nem hogy örülne a pénztárca tulajdonosa, ha nem csak pénzt tárolt benne, hanem az iratait is, hogy visszakerült hozzá és nem kell mindent újra csináltatni.

Meg senki nem mondta neki, hogy nagy összegű pénzt tartson magánál.

2017. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a videofelvetel nem szamit bizonyiteknak?
2017. dec. 9. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kamerafelvételt is értékelnek, na, de abból mit fognak látni? Hogy kivettél belőle jó sok pénzt? Mert ha igen, mert így tettél, akkor van félni valód. De szerintem a felvételen max. azt lehet látni, hogy kinyitottad, esetleg átnézted, de azt tutira nem fogják tudni belőle megmondani, hogy ha vettél is belőle ki valamit, netán pénzt, akkor mennyit. Illetve ha nagyon rossz a felvétel minősége, feljavítani ugyan fel tudják, de nem fogják tudni jó minőségűre megcsinálni.
2017. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!