Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabálysértési eljárásnál...

Szabálysértési eljárásnál mitől függ, hogy beidéznek e meghallgatásra vagy csekket kapok levélben a rendőrségtől?

Figyelt kérdés

Nem ismertem el a szabyálsértést.Levelet fogok kapni, gondolom vagy beidéznek meghallgatásra vagy pénzbüntetést fogok kapni.Ez mitől függ?

Ha úgy gondolják,hogy elegendő bizonyítók szól ennenem akkor kapom a csekket?


2017. dec. 9. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha benne van a feljelentésben, hogy nem ismered el a szabálysértést, akkor beidéznek és meghallgatnak. Ha nincs benne, mert a rendőr nem írta bele, akkor határozatot kapsz és pénzbüntetést. A határozat ellen lehet fellebbezéssel élni, amibe beleírod, hogy nem ismered el. Ilyenkor utólag hallgatnak meg és hoznak majd újabb döntést.
2017. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Nem tudom mit írt bele megkérdezte tőlem,hogy elismerem e a szabálysértést?Én mondtam,hogy nem, ő aláhúzta hogy nem ismerem el én meg aláírtam.

Mondta,hogy az ügyben a ... megyei( talán rendrő kapitányság? ) nem tudom mi fog eljárni.

2017. dec. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!