Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet bajom ebből? (Berepedt...

Lehet bajom ebből? (Berepedt üveg)

Figyelt kérdés
Ha egy barátom hozzávágott egy üveget egy ablakhoz és az megrepedt emiatt, én pedig vele tartózkodtam és végignéztem amit tesz abból nekem lehet bajom?
2018. jan. 1. 17:50
 1/6 anonim válasza:
Mi??????
2018. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Ugyanúgy részt vettél a garázdaságban. Ilyenkor minden ilyet szigorúan kivizsgálnak, még a héten számíthatsz rá, hogy keresni fognak. Anyukádnak inkább most szólj, hogy mit csináltatok, ciki lesz, ha a rendőröktől tudja meg, akik majd mennek érted. Jó esetben pár hónap közmunkára, esetleg pénzbírságra számíthatsz, de ha elmúltál 18, le is ülheted. Ha engedékenyek lesznek, megússzátok fél év börivel.
2018. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Trollok kérem kíméljenek...
2018. jan. 1. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy trollkodik, akkor miért kérdezel ilyen hülyeséget?
2018. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülyeség? Azt nyilván tudom, hogy a 2-es troll, de érdekelne ezért kaphatok-e például pénzbírságot bűmrészesként.
2018. jan. 1. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaphatsz
2018. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!