Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anyám semmi előre bejelentés...

Anyám semmi előre bejelentés nélkül konkrétan kizárt a lakásból. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Cuccaim ott vannak, jelenleg ideiglenesen máshol lakok, egy betűt nem írt, nem hívott hogy miért és hogyan. (Hozzáteszem, dolgozom, nem bulizom, nem szórom a pénzt, nem tök jó dologból lakok az anyámnál.)


Telefonon nem lehet elérni, más is próbálta hívni, nem veszi fel, nem válaszol, nem hív vissza egy számot sem. Nem mintha előtte rózsás lett volna a viszonyunk, amiről nem én tehetek, de elég durván aljas indokból kifolyólag tönkre akar tenni. (Anyámnak csak azért írom itt, mert akkor tuti betalálna a fél GYAK ha nem így nevezném.) Mit tehetek ellene? Hozzáteszem, hogy a jelenlegi lakhelyemen úgy néz ki, sokáig nem maradhatok, annak ellenére sem hogy anyagilag tudnám fizetni a dolgokat.



2018. jan. 8. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, bejelentett lakcímem, és ott lakok vagy 10 akárhány éve.
2018. jan. 8. 23:29
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem bejelentett lakcímedre be kell, hogy engedjenek, menj oda rendőrséggel, amikor otthon van. Aztán vagy beszélj a fejével, vagy hozd el a cuccaidat, és ennyi volt.
2018. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy? Tanulsz még?

Cuccaidhiz rendőrök kellenek

2018. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
91%
rendőrt kell hívni.ha oda vagy bejelentve akkor nem zárhat ki.
2018. jan. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Anyukád biztosan most tudta meg, hogy homár vagy. Én is így cselekedtem volna.
2018. jan. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a problémát talán a hatósággal kellene megbeszélni. Itt nem tehet senki semmit.
2018. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
A lakcím nem jelent lakhatási jogot.
2018. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!