Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tesco bolti lopást 1000ft...

Tesco bolti lopást 1000ft alatt,24 évesen mire számíthat az ember? Volt jegyzőkönyv felvétel, együtt működtem, nem rongáltam meg a terméket, helyben kifizettem az árát, viszont a biztonsági őr azt mondta hogy fognak küldeni levelet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 07:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha volt rá pénze de mégis a lopás mellett döntött, akkor viselje a következményét: anyu és apu is tudni fog róla, mikor megérkezik a levél. Vagy a barátos/barátosnő, mindegy, akivel együtt él. Emiatt parázik csak, nyilván tudja, hogy nem viszik majd a Gyorskocsi utcába vagy a Csillagba.
2018. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, igazából a levele miatt aggódok,meg nem tudom hogy ha küldik majd kb mikorra várható majd...
2018. jan. 17. 14:28
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit komolyabb a dolog mert nem akartam ide leírni az egész storyt de amúgy röviden úgy történt, hogy összefutottunk egy régi ismerősömmel teljesen véletlen, még ilyen sulis osztálytárs volt, beszélgetünk meg ilyenek aztán ő is csatlakozott hozzám és elmentünk vásárolni a Tescoba, én vettem ruhákat és szerintem amikor próbáltam az öltözőben és kint hagytam a táskám mert nem lehet bevinni ő meg mondván vigyáz rá és szerintem ő addig belerakta a táskámba a kemény 845 Ft os óvszert amit én nem láttam, és ő nem maradt végig velem míg vásároltam, aztán lelépett, előbb mint én, még valami dolga volt, én meg a kasszánál amikor fizettem becsipogtam, persze akkor még nem tudtam miért, is így lett ez a történet ami miatt kérdezek most én itt, és persze az ismerősömet azóta nem is érem el semmilyen formában, szerintem biztos hogy ő volt, de ezt a vagyonőrnek hiába magyaráztam el... Ezért nem tudom hogy lesz e ebből valami bajom...
2018. jan. 17. 15:46
 14/15 kovpet ***** válasza:
100%
Vissza kellett volna nézni a kamerát, ha tényleg nem te voltál...
2018. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, de annyira megijedtem és hirtelen ez nem jutott eszembe, ráadásul éppen hogy elértem az utolsó vonatom amivel még haza tudtam utazni, nem tudom hogy ha másnap vissza megyek tudnak még ebben segíteni...?
2018. jan. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!