Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki megfenyeget ezen az...

Ha valaki megfenyeget ezen az oldalon, hogy eltöri a kezemet, akkor feljelenthetem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak nem a bableves-gate hullámai csaptak el idáig?
2018. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem már meg is akartak ölni.
2018. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem már 2x meg is öltek
2018. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesz egy jó napjuk a rendőröknek. :-)


"Biztos úr, megfenyegettek, hogy súlyos testi sértést fognak okozni nekem, eltörik a kezemet"

"Legyen szíves mondja el hogyan és hol történt"

"ööö trollkodtam (provokáltam) stb a gyakorikérdések oldalon, és valaki alsonadrag73 felhasználónévvel rám írt, hogy el fogja törni a kezemet"

2018. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
44%
igen.
2018. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem miért nem szabadítasz meg a gondolat nélküliektől?
2018. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mézga Krisztina ***** válasza:
47%
De most tényleg?!... Itt fenyegetőzni is szoktak? Miért? Én röhögni "járok" ide... Meg sírni... Azt se értem a mai napig, hogy miért fontos, kinek hogy minősítik a válaszait. Na, mindegy.
2018. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod így utólag válaszolok neked szívesen, világosan, és érthetően. Sok mindent írnak erre az oldalra válaszként kérdésként nem is értem miért kell ilyeneken agyalni feleslegesen. Most ennyi erővel fel lehetne jelenteni ország világot is azért mert az emberek jórésze csak azért irogat ide mindenféle bla bla bla sületlenségeket, hogy legyen mivel eltöltenie unalmas óráit. Akik meg ilyen, és ehhez hasonló válaszokat írnak, amit te akkor személyes fenyegetésnek véltél akkor bizonyára azért írkálnak ide ilyeneket, mert valakinek vagy valakiknek sz*r volt a napjuk és valahogyan le kellett, hogy vezessék valahol a frusztrációjukat, mert a családban, vagy a munkahelyen esetleg nem mernek nagyarcoskodni, vagy szólni, ha valami nem jó, vagy nem tetszik. Viszont így utólag is megnyugtatlak, hogy a rendőrségnek van ennél sokkal jobb dolga is, mind hogy ilyen ....pitiáner dolgokkal foglalkozzanak úgyhogy nyugodt lehetsz, mert a rendőrség nem egész nap azt fogja lesni az interneten, hogy vadidegenek, ismeretlenek között hogyan zajlik a kommunikáció. Tehát visszatérve az előzőekre az emberek írnak, vagy mondanak olyan dolgokat, amiket aztán nem is gondolnak komolyan, hanem ilyenkor a belső indulat beszél belőlük, s ezt inkább jobb ha kiírják magukból, mert ha az elszabadul, akkor annak valóban csúnya vége lehet. Még annyi, hogy az emberek többsége csak a neten mer ismeretlenül arcát nem vállalva erősködni ennyi tehát ilyentől nem kell tartanod, és szerintem el is fogtok egymás mellett menni az utcán is, vagy már el is mentél amellett az illető mellett az utcán, csak nem tudsz róla aki ilyesmiker ír ide a gyakorira s nem is történt semmi.


/f/.

2019. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!