Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kéne már valahogy jogilag...

Nem kéne már valahogy jogilag törvénnyel korlátozni a reklámokat?

Figyelt kérdés

Pl a tv-ben kb úgy mennek a műsorok, hogy 10 perc adás 10 perc reklám.


A dokumentum filmes csatornákon valamiért csak 1-2 perc a reklám.


A kerereskedelmi meg a fizetős csatornák között nincs különbség.


De ha pl neten meg akarok nézni egy filmet még az ad blockerrel is olyan agresszív reklámok jönnek be hogy bezárni se lehet.


Nem túlzás ez?



2018. jan. 25. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szabályozva van, talán 2014-ben módosították jlentősen utoljára. Korábban félóránként csak egyszer lehetet reklámblokk.
2018. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ezek a médiatársaságok miből élnek meg? Ha kevesebb reklám lenne, eltűnne a nagyrészük.
2018. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Hát bizony kézbe vehetné valaki! Nekem is elegem van abból, hogy több az agyament reklám, mint a film vagy dokumentum. Bármilyen adás követhetetlen a reklámok miatt, amik egyre bárgyúbbak, nincs bennük humor, ráadásul 1 órán belül 3-4 -szer ismétlik ugyanazt.

Ha tudtok valami tüntetést vagy aláírásgyűjtést ezügyben, nagyon szívesen csatlakozom!!!

2018. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nem vicces.
2018. jan. 25. 11:46
 5/13 Molyember ***** válasza:
Ha neten nézed a filmet, akkor nem fizetsz a készítőknek, magyarul meglopod őket. Ingyen van, cserébe ott a reklám. Nem olyan nagy ár. Tv-t meg nem kell nézni, vag legalábbis a nagyon reklámos csatornákat, így tudsz tiltakozni. A neten azok a műsorok is elérhetőek.
2018. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem is viccnek szántam.

Én is szeretném, ha jogilag korlátoznák a rettentő hadjáratot, ami az eszünk, az ízlésünk, a pénztárcánk ellen irányul. Mert sajnos MI fizetjük meg a szolgáltatónál a különböző csatornák csomagjait, ami elbutít MINKET.

Én pl. szinte mindig DVD-n nézek filmeket.

2018. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Annak írom, aki privát üzeneteivel zaklat:

A stílus maga az ember, letiltottam.

Névvel, nyilvánosan mondja el, ha a véleményemmel nem ért egyet, nem ilyen mocskolódó, aljas módon.

3.és 6. # vagyok.

2018. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Molyember ***** válasza:
Engem néha halálosan megfenyegetnek, ahhoz képest a mocskolódás egy komoly szellemi szintet képvisel. :D
2018. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezért nem nézek évek óta TV-t, amit meg akarok nézni neten úgy is elérhető, na meg ha nem közvetlen online nézi az ember, hanem lekapja valahonnét, akkor reklámok se lesznek.


Am nem tudom milyen adblockert hasznalsz, de nekem YT-n sincs egyetlen reklám se pl.

2018. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Online filmnezős weboldalak, szó szerint harcolni kell a reklámokkal ha nincs ad blocker.


Kereskedelmi tv-kre sajnos nem lehet felrakni.

2018. jan. 25. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!