Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tilos üzletekben fényképezni,...

Tilos üzletekben fényképezni, van erre törvény vagy jogszabály?

Figyelt kérdés
Most szóltak rám egy DM-ben h tilos fényképezni, mondták h ez ki is van írva. Amikor elolvastam a 'Vásárló tájékoztatót' akkor ezzel kapcs semmit nem talaltam, erre megkerdeztem h hol van pontosan ez a tiltás kiírva, erre csak annyit mondtak, h ez minden boltban/üzletben tilos. Egy D vitamin hátoldalán akartam az összetevők listát lefényképezni...

2018. jan. 31. 18:46
 1/3 anonim válasza:

a bolt tilthatja, de amúgy ez hülyeség, mert a google-ban minden boltnál van egy csomó vásárlók által feltöltött kép.


Ráadásul ez a boltnakis jól jön, mert így bepillantást enged a boltba,hogy néz ki, milyen árukészlet van, tisztaság, stb...



Jó nagy barom a Drogerie Markt hogy ezért rádszóltak. Oda se megyek többet!!

2018. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarisztán. Nézd meg a youtube-on a vloggereket, sehol nem téma, hogy végiggrasszál az üzleten és megy a kamera. Egyszer talán ezer év múlva hozzánk is elérnek az új szelek. Vicces, ha bemégy egy német DM-be akkor lehet:

https://www.youtube.com/results?search_query=dm+vlog

2018. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs jogszabály és nem tilos.
2018. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!