Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mire lehet számítani?

Ilyenkor mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Volt egy lány barátom aki ki ment külföldre, a hapijához.


Össze vesztünk, a pasi tintát nem tűrő stílusban írkált sms-ket, szidta a családom, baxogatott azzal, hogy meleg vagyok illetve fenyegetőzött azzal, hogy az Apja közhírrè tesz, nem lesznek barátaim.


Erre sajnos nagyon berágtam ès megfenyegettem Őket azzal, hogy elteszem Őket láb alól meg kocsival neki hajtok egy teli busznak meg mások nevèben írkáltam, hogy leakarok ugrani egy hídról.


A nyár vègèn rám küldte a lány az idegbeteg Bátyját aki korábban verte ezt a lányt ès megfenyegetett engem meg a családom amire Èdesanyám tanú volt. Kijött a házunkhoz ès megakart verni.


Ekkor a polgárőrök intèzkedtek, abba maradt az egèsz ügy, megszűntek az sms-ek. Ez volt augusztusban


Novemberben elküldtem a lány főnökènek emailben ezeket a cselekmènyeket amièrt a lány feljelentèst tett a rendőrsègen, beadta az sms-ket ès most idèztek be a bíróságra.


Sajnos Èdesanyám gondnokság alatt áll, èn vagyok a gondnok.


Mire lehet számítani?



2018. febr. 3. 11:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, nem hivatalosan felkèrtem Őket peren kívüli egyezsègre, nem hajlandók
2018. febr. 3. 11:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Lecsukják őket.
2018. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!