Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Dr Náday Judit budapesti...

Dr Náday Judit budapesti ügyvédet ismeri valaki, van tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
Mi ingatlan adás-vételi szerződés megkötéséhez kértük segítségét, de sajnos nem igazán ért hozzá. Nem szeretnénk ráfázni. Lehet, hogy rossz kategóriába írtam, nem tudtam, hol lehtne róla véleményeket kérni.

2018. febr. 9. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem ért hozzá?


Te ennyire értesz hozzá?

Hogy meg tudod ítélni egy ügyvéd felkészültségét?

2018. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" választ.
2018. febr. 9. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A válasz valóban hasznos, csak az a kérdés, mi haszna annak az amúgy kiváló magnak, amely terméketlen talajra hullik?
2018. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudja töröltetni a kérdést, legyen szives tegye meg. Én nem tudom kitörölni. Szerettem volna pozitív tapasztalatokat olvasni, nem megsérteni szerettem volna senkit. Köszönöm!
2018. febr. 11. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Senkit nem sértettél meg.


Egyszerűn csak arról van szó, hogy egy ügyvéd szakmai felkészültségét hozzáértését csak egy másik ügyvéd tudja megfelelően megítélni.


Az átlagember - mivel nem ügyvéd - erre nem képes.


Az átlag ügyfél csak a saját tapasztalatát tudja elmondani, az pedig azért nem mérvadó mert minden adásvételi ügylet egyedi.


Ez vonatkozhat az ügyféli igényekre éppúgy, mint az adott ingatlan jogi körülményeire.

2018. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!