Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lekopdostem a penzkiado...

Lekopdostem a penzkiado automatat, lehet belole valami bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugy adodott hogy tegnap berugtam es bementem egy bank penzkiado automatajahoz es lehanytam a padlot elotte aztan osszekopkodtem jo turhas kopettel a kijelzot mert felidegesitett hogy fizetni kell hogy a penzemet megkapjam. Ha visszanezik a kamerat akkor lehet hogy megkerestetnek vagy letakaritjak es kesz? Es ha megkeres a rendorseg mennyire buntetnek meg? Koszonom
2018. febr. 18. 16:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Ez vandalizmus, bűncselekmény. Mostanában elég ügyesek ezek a kamerák, könnyen meg szokták találni az elkövetőt. Pénzbüntetés a minimum, nem tudom pontosan mennyi, de 6 számjegyű összegre számíts, illetve ha nem vagy szimpatikus a bírónak lehet felfüggesztettet is kapsz majd.
2018. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De ha nem esett kar a gepbe mennyire foglalkoznak vele?
2018. febr. 18. 16:52
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen mindegy, hogy nem esett kár benne, szeretnek példát statuálni a magadfajta esetekkel, a hányással együtt szép kis büntetésre számíthatsz.
2018. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem kamukérdés. De azért én megkerestetnélek, ha igaz lenne... Ha a helyszínen látnék ilyet, akkor pedig el sem mentél volna onnan, míg a rendőrség ki nem ér.

Ez már jóval túl van azon, amit el kéne nézni bárkinek. Ja, berúgás NEM enyhítő körülmény.

2018. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tudom elkepzelni hogy ezert nyomozast inditanak, szerintem bement valaki aztan letorolte es kesz, annyira nem lett osszeronditva 2-3 kopes volt es ennyi a hanyas meg szinten alig volt valami, kb tobb havat behordanak mint a hanyas ami ott volt
2018. febr. 18. 16:56
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

"fizetni kell hogy a penzemet megkapjam"


Pedig Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr törvényt hozott, hogy havonta összesen 150 ezer forint értékben, két alkalommal ingyen veheted fel a pénzed az automatából. Emellett ismét egyre több bank kínál ingyenes számlacsomagot, bizonyos feltételek teljesítése esetén.

2018. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy kíváncsi a véleményünkre minek kérdezed? Higgy amit akarsz, majd meglátod mennyire nem foglalkoznak vele. Kicsit meg fogsz lepődni.
2018. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De mi az a 150.000? Egy gyarba ha elmegy valaki mar tobbet kap es fizetnie kel hogy hozza jusson amiert megizzadt ezen akadtam ki, gondolom nem enyhito korulmeny.
2018. febr. 18. 16:59
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
ha a saját kártyádat használtad, akkor elég egyszerű beazonosítani... mivel takarító valszeg csak hétfőn lesz, a hányásod meg addig ott érlelődik, nem hiszem, hogy elmennek mellette szó nélkül.
2018. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
*készpénzben is kérheted a fizetésed.
2018. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!