Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pénz feltöltő automatát át...

Pénz feltöltő automatát át lehet verni VALAHOGY?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a pénz feltöltő automata?
2017. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se tudom mi az...
2017. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen pénzügyi szolgáltatásra tudok gondolni ahol egyenleget lehet feltölteni. De egy banki tranzakciót tuti nem hamisítasz meg, hogy a semmiből azt higgye egy rendszer hogy te oda pénzt töltöttél fel.
2017. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A BRFK vagy a NAV vajon olvassa néha a gyakori kérdéseket? :)
2017. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:
Az már az előző kérdésedből is kiderült, hogy gyermeteg lélek és nem túlságosan kiművelt koponya vagy, valószínűleg afféle éretlen kamasz, aki arról ábrándozik, hogy valami együgyű parasztfortéllyal túljár a fél életükben a hasonló kóklerekkel szemben tevékenykedő tervezők eszén. Gondolhatod, hogy a te szinteden elképzelhető praktikákat már az idők kezdetén kiszűrték, anélkül egy ilyen automatát ki se raknának. Ne erőltesd a hülyeséget, mert úgy maradsz.
2017. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5. válaszoló!

1.Nem tudom milyen előző kérdésemről beszélsz a tv láttam hallottam hogy bank automatákat vertek át és ezért érdekelt.


2. Ha tudni akarod 30 éves családos ember vagyok és nem küszködök véletlenül se anyagi gondokkal, hogy megpróbáljak valami féle átverést használni.


3. Nem tudod kinek képzeled magad hogy igy lehordasz olyan embert aki nem is az, amit itt írtál, elvégre nem láttam a piros diplomádat amit az okosságod miatt kaptál. Szerintem te csak egy virtulisan nagy(pofályu) ember vagy a valóságba pedig az első nehézségnél össze szarod magad.

2017. nov. 4. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 kicsit vegyél vissza. Ha tévében, láttad, hallottad, hogy emberek bankautómatákat vertek át, akkor felesleges volt feltenned a kérdést, hiszen a választ te is tudod, VALAHOGY át lehet verni. Remélem most elégedett vagy, és visszamész gyereket nevelni. Remélem csak itt vagy nagypofáLYú te is, és a fiad/lányod már nem ilyen szellemben neveled. ;)
2017. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7. Én kérdező voltam, neked meg ha van hozzászólni valód a kérdéshez, akkor te "válaszoló"(adó)lennél elméletbe. De te olyanba kötöd az orod amihez semmi közöd se lenne!
2017. nov. 4. 14:04
 9/11 A kérdező kommentje:

#7. Ahoz meg már végképp nincs közös hogy nevelem a gyerekeimet inkább te vegyél vissza.

Jó az belátom hogy hülye kérdés volt!

2017. nov. 4. 14:06
 10/11 tabaki ***** válasza:

1.

Szánom-bánom a tévedésemet, de annak alapján, hogy fölöslegesnek tartottad megmagyarázni a kérdésedet, mi másra gondolhattam volna, mint arra, hogy az alábbit erőlteted tovább?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

A felhasználóneved elrejtése, a témacímkék hiánya, az egybekívánkozó szavak különírása meg a terjedelmes betűhív egyezés is ezt az -- ezek szerint hamis -- illúziót erősítette, mint az is, hogy évek teltek el hasonló kérdés nélkül, aztán egy órácskánál alig több időn belül hirtelen becsúszik kettő. Elnézést, túlgondoltam a dolgot.


2.

A családi körülményeid eddig sem foglalkoztattak különösebben, engedelmeddel most is megőrzőm a közömbösségemet. A tekintélyhez adott esetben az is elég, ha a kérdésed nem keverhető össze valami senkiházi suttyóéval.


3.

Jé, ha tudsz a jeles diplomámról, akkor alkalmasint sejted is, ki méltatott válaszra. Nagyon kérlek azonban, hogy a többiek elől továbbra is titkoljuk a kilétemet. Többek véleménye szerint én nemcsak virtuálisan vagyok nagypofájú, de ezt a véleménykülönbséget lesztek szívesek egymás között elrendezni. Tudod, nekem eléggé mindegy, hogy ismeretlen emberek megalapozatlan ítélete szerint milyen vagyok, és a hanyadik minél mit csinálok.

2017. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!