Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Naprendszer objektumainak...

A Naprendszer objektumainak (kivéve a bolygónkat, a Földet) birtoklásával kapcsolatosan van valamilyen nemzetközi egyezmény?

Figyelt kérdés

Itt most olyan egyezményre gondolok, mint ami az Antarktiszra érvényes (az Antarktisz semmilyen szuverén országé nem lehet, nem lehet hadi anyagokat ott tárolni, katonai kísérleteket végezni, csak kutatóbázist lehet ott létesíteni).


Jó tudom, messze vagyunk még a Mars, Vénusz "gyarmatosításától", de gondolom azért vannak már erről egyezmények, nem?



2018. febr. 22. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2018. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha én előbb érek a Marsra, akkor nem mindenkit fogok oda engedni, ezt most megmondom! :D A földiek meg feldughatják maguknak az egyezményeiket!
2018. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolso: ha te egyedul ott vagy es feled tart egy tobb szalitto urhajo. Hidd el hogy egyedul semmit nem ersz xD tudod a hatalom mindig annal van akinek az erosebb a fegyvere.


Am sztem nem lehet, kisajatitanixd egy, bolygot

2018. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!