Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Én egy munkaügyi központ...

Én egy munkaügyi központ által támogatott tanfolyamra járok ma viszont kaptam egy levelet a munkaügyitöl hogy kitöröltek az álláskeresök kozül ez csakis tévedés lehet ugye?

Figyelt kérdés
mert nekem azt mondták amikor felvettek erre a tanfolyamra hogy amig ez a képzés tart addig nem kell járni ezekre a kötelezö jelentkezésekre. viszont a levélben az áll azért töröltek ki mert nem jelentem meg a kötelezö jelentkezésen, ez tévedés lesz ugye?? holnap megyek be a munkaügyibe csak helyrehozzak nem?? már eszi az ideg a gyomrom végre valami szakma ami érdekel erre ez történik.

2018. febr. 22. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem tévedés.

Az a tévedés, mikor 3 órát vársz és azt mondják,h "nem sorrendben hívják a számokat" pedig a tiédet már akkor hívta mikor még be sem értél az ügyféltérbe...

2018. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy a munkaugyikozpontos kérdező?
2018. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket holnap. Nekem is volt olyan, hogy kiközvetítettek dolgozni, dolgoztam is, erre küldték a felszólítást, hogy nem jelentem meg, ki fognak törölni. Két hete bementem, hogy töröljenek ezért meg ezért, azt mondták nem fognak, jelenjek meg ekkor, hát nem jelentem. Így majd talán fognak. Vicc kategória amit a munkaügy csinál.
2018. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# tuti! :D
2018. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!