Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Visszahoznátok a halálbüntetést?

Visszahoznátok a halálbüntetést?

Figyelt kérdés

Ti visszahoznátok a halálbüntetést? Van most ez az M. Richárd nevű gennyláda aki kb. megölt 2 embert és szinte semmit nem kapott érte. Nyilvánvaló hogy valakiről sokat tud. Na őt én mondjuk felkötném.

Nektek mi a véleményetek erről a büntetésformáról? Szerintetek jogos lenne egy olyanra aki megérdemli halálbüntetést kiszabni?


20/F



2018. febr. 27. 11:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te odaállnál hóhérnak?
2018. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
M. Richárd meg úgyis elintézi, hogy ne kapjon semmit, mert tömve van pénzzel. Elég ránézni, egy olyan testhez, ha tisztán tolja havi 100 ezret kell költeni csak kajára, szteroidva is havi 80 ezer körül lenne. Van annyi pénze bőven, hogy ne kerüljön börtönbe.
2018. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%

5-ös a középkorban nagy gond volt a zsebtolvajlás, ennek úgy akartak gátat szabni, hogy nyilvánosan kivégezték a zsebtolvajokat. Hogy mi történt a nagy tömeggel, akik összegyűltek megnézni az akasztást? Hát kizsebelték őket. Ennyit a visszatartó erőről.


Semmilyen büntetési tételnek nincs visszatartó ereje, csak a felderítettségnek! A hirtelen felindulásból elkövetetteknél ez sem számít, hisz megváltozott tudatállapotban követik el őket.

2018. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igen 11 es. Odaállnék. Speciel ezt a mocskos szemétládát szívesen kivégezném.
2018. febr. 27. 12:52
 15/28 anonim ***** válasza:
11%

Ja semmilyen büntetésnek nincs visszatartó ereje, nem is értem egyáltalán minek van börtön, a bűnözőknek csak meg kéne veregetni a vállát és mondani, hogy hát ez nem volt szép tőled.

Az ilyen retardált jogvédők miatt tartunk itt.

2018. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
12%

13: Nem tünt volna fel 2018 van. Ez a legostobább példálózás amit ebben a témában olvastam eddig. Mi lesz ezután? A legelső növényi egysejtűekkel fogtok példálózni?

Ahogy írtam nyugodtan le lehet költözni Borsodba, simán kapsz családi házat 1-2 millióért is, majd amikor a cigány a pofádba röhög amikor mondod neki amit művelni akar veled azért börtönbe kerülhet, na akkor jön majd a gondolkodás tényleg kell-e halálbüntetés vagy sem.

El kell fogadni ezeket másképp nem tudod már rá venni, hogy ne romantikázanak a börtönnel, mivel nem félnek attól, hogy börtönbe kerülnek.

2018. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

'nem volt gázos hely, rendszerváltás után lett az.'


Moldova riportkönyvében, amit rendőrökkel készített -többek közt Borsod is szerepel-, valahogy nem úgy tűnik.

2018. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%

"50 ezer forint rendbírságot kapott mert megszegte a háziőrizet szabályait. 50 ezer a minimum érték amit kiehet szabni. Ezek után mit vársz"


Ezt csak azért kapta, mert az orvos vizitje után beült egy étterembe. Ennek az ügyéhez semmi köze nincs.

Arra mérget vehetsz, hogy el fogják itélni és arra is, hogy letöltendőt kap.

Azt is érdemes tudni, hogy ez egy közlekedési, tehát gondatlanságból elkövetett bcs volt. De így is meg fogja kapni azt az 5-7 évet.


Szándékos bcs esetén nem is volna szabadlábon.

2018. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
30%
Hát én biztos vissza hoznám a halál büntetést.Kinok között kéne meghalni az ilyenek aki ártatlan embereket öl meg.meg bántalmaz.Meg érdemelné a halál büntetést az ilyen.Kár hogy magyarországon nincs már halálbüntetés.Akkor majd mindenki tanulna az esetbõl es akkor nem lenne ennyi bûnõzõ.Magyarországon szánalmas amilyen büntetéseket kapnak eggyesek.Mondjuk egy lopás miatt valaki 15-20 évet.De egy gyilkos kap 2-3 évet vagy még annyit se.Vagy egy felfügessztel meg ússza az egészet aztán gyilkolhat tovább.Magyarország tiszta rõhely.nevetséges.
2018. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
robgros: nem olvastam még azt a könyvet, de hidd el, a leírtak leányálom lehet ahhoz képest, amik itt folynak már. Nem hiába menekül innen már az egész megyéből, aki tud. Én pedig még nem is szólhatnék semmit se, mert olyan faluban lakok, ahol hivatalosan csak 2 cigány lakik, azok is normálisabbak. De mikor már az egyik a kettő közül szidja a környékbeli cigányságot azon el kell gondolkozni, pedig ő se áldott jó családban nőtt fel.
2018. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!