Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kipróbáltam a füvet, ha a...

Kipróbáltam a füvet, ha a rendőrségen elküldenének drogtesztre es pozitív lenne az eredmény akkor megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 22:02
 1/8 anonim válasza:
Le is buktál rögtön? Egyébként mit keresnél a rendőrségen?
2018. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem buktam le, de volt ott biztonsagi kamera és annak a felvételei most a rendőrökhöz kerülhettek.

(A video felvétele óta eltelt 20 nap, elméletileg már a felvételt törölni kellett volna. De lehet hanyagsagbol nem történt ez meg.)

2018. márc. 3. 22:15
 3/8 árokpart ***** válasza:
100%
A kamera érezte a szagát vagy mi? Nem értem miért kell reklámot csinálni a fünek, mikor lassan már a kutyát sem érdekli már régen lecsengett az ideje ugyanúgy mint a 90-es évek eleji diszkóvilágban a diszkótablettáknak. Minek írod ide ki a te dolgod, hogy szívsz, szívtál vagy szívni fogod a jövőben is ameddig a saját pénzedből teszed és nem károsítasz meg másokat, nem bünözöl, hogy meg tud venni addig a te dolgod. Sokan itt attól érzik vagánynak magukat, hogy na bezzeg én el mertem szívni egy füves cigit. Hidd el amíg nincs komoly zűr vagy nincsen a láthatáron egy komoly dílerbandának a lefülelésének a lehetősége a yardokat sem érdekli mennyit szívsz. Nem hiányzik nekik a papírmunka.
2018. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És én azt hittem legális fogyasztani? Basszus....
2018. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 árokpart ***** válasza:
4-es Igen lehet vétség sima fogyasztásból is, de ha csak fogyasztottál vagy csekély mennyiséget találnak nálad, akkor választhatod az elterelő terápiát és akkor cserébe nem indítanak eljárást. Viszont Hollandián kívűl sehol sem engedélyezett úgy a fű mint ahogyan itt elnézem sokan szeretnék és szerintem nem is lesz. Azt hiszem talán pár európai országban egy nagyon minimálisnál magasabb a csekély mennyiség jogi megítélése, de annyi és nem több. Caffe shop-ok Hollandián kívűl sehol sem lesznek, nálunk sem. Ezért nem értem mire mennének a használók, hogy pl. 1 füves cigivel többet tarthatna magánál mikor azt szeretnék, hogy úgy lehessen venni mint pl. tejet a boltban. Olyan soha nem lesz.
2018. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem füves cigit szívtam, hanem üvegből. Nyilvanvaló, hogy fű. Mi mas lenne az?

Ezért aggódok.

2018. márc. 4. 00:03
 7/8 anonim válasza:
Rajtad kívül senkit nem érdekel mit csináltál. Egyébként meg a térfigyelő felvételeit a kutya sem nézni amíg nem törtenik valami bejelentett bűncselekmény. Dr akkor sem ezzel fognak foglalkozni, ők sem keresik a plusz munkát.
2018. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is kapj választ: ha szabálysértés van bűncselekmény gyanúja miatt vért/vizeletet/hajszalat vesznek, és az eredmény pozitív lesz, akkor két dolog történhet: ha találtak nálad füvet, és az meghaladja a csekély mennyiséget, akkor mindegy, mert sehogy nem fogod megúszni a vádemelést, ha csekély mennyiséget találnak, akkor eltereléssel megúszhatod, ha jársz a felvilágosító-prevencios terápiára. A fenti esetben amúgy a kutyát sem fogja érdekelni, hogy ott fuveztel, főleg a biztonsági kamerák 360p / 15 FPS felvételeit nem fogja bogaraszni senki miatta :D ja, pro típusú: annyi füvet tarts magadnal / otthon, amennyi rövid idő alatt elfogy, ha veszel egy tízest, bebuksz, és megtalálják a kékek, azt szar lesz kimagyarázni
2018. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!