Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Léteznek országok ahol legális...

Léteznek országok ahol legális a kokain?

Figyelt kérdés

Sokszor megfordult a fejemben hollandia, svájc, U.S.A(egyes államai)... Ahol legális a marijuanna, az öregek számára is már már tolerálandó az egészségre kevésbé káros kábítószer fogyasztás otthona... Ezekben az országokban már az lsd mellett is szimpatizálnak a fiatalok, és attól félek szépen lassan eltűnik az a minimális erkölcs is, ami a mai világban van, és természetes lesz, hogy az ember lánya nyugodtan elhelyezkedhet a prostitúcióban...félek tőle, hogy ez is az üzleti élet alappillére lesz, és aki ezek ellen pártol, azt kinevetik, milyen fásult, kiöregedett looser.


Olvastam egy cikket, hogy mexikóban esélyes , hogy 10 éven belül legalizálják a kokaint. Ez csak szerintem gusztustalan? Hogy a maradék erkölcsi norma is eltűnik? Nemhogy eltűnik(talán már eltűnt), de iparággá válik? Hánynom kell a világtól.



2018. márc. 9. 17:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásomért... nincs kedvem magyarázkodni. Mert behányok.
2018. márc. 9. 17:58
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

"Olvastam egy cikket, hogy mexikóban esélyes , hogy 10 éven belül legalizálják a kokaint."


Ne is mondd, én meg olyat olvastam, hogy a Föld lapos. Én már nézem az eget mionden nap, mikor jön egy ku rvanagy vasaló.

2018. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Itt most nem agyalágyult spiritualista majmok kamu dokumentációjáról beszéltem. Mexikóban eleve virágzik a kokó biznisz.
2018. márc. 9. 18:07
 4/24 A kérdező kommentje:
De a lényeget sikerült leszűrnöd, úgy látom.
2018. márc. 9. 18:08
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Sikerült: olvasol valami baromságot, amit gondolkodás nélkül elhiszel.
2018. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem hogy valaha legális lesz, alapból csak olyan helyen lehet termelni ahol az üzlet a legundorítóbb bűnözők kezében van, tehát a kokainnal való kereskedelem csak a kartellek hatalmát növelné és ezt senki nem volna hajlandó vállalni.
2018. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti...:D te az utolsó 6 mondatommal vagy elfoglalva, és igyekszel hülyét csinálni belőlem.:D az csak egy példa volt, amiért te nem vagy hajlandó komolyan venni. De bizonyítottad, hogy ez neked magas. Így igyekszel kioltani. Ha tudnád ki vagyok, máshogy néznél rám. Hidd csak el.:D
2018. márc. 9. 18:17
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, Istenem, most beszartam. Ki vagy? A Medvedisznóember? Oszama bin Laden? Anyám?


Komolyan azt hiszed, nem szarom le, kinek hazudod magad egy anonim weboldalon?

2018. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Most gondolom azthiszed keménykedtem.:D nem vagyok az erőszak embere.:D Pontagyú
2018. márc. 9. 18:31
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Pontagyú, Pontagyú. Nem ismerlek, sajnálom.
2018. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!