Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor fog megszűnni a magyar...

Mikor fog megszűnni a magyar rendőri önbíráskodás?

Figyelt kérdés

Én nem csak a rendőrök körében, hanem a bíróságok körében.

Bárkinek az életét, bármikor egy csettintés erejével tönkretehet, vagy hónapokra megnehezíthet. Aztán fizethet egy halom összeget, hogy bizonyítsa hogy nem követett el szabálysértést.


2018. márc. 11. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Majd a rendszerváltás után.
2018. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3%

Hallod! Üdv a klubban!


Ellenem becsületsértésért indult büntető eljárás, a rendőrség baxott nyomozni, a bíróságon meg nem bizonyosodott be a kihallgatás során, hogy elkövettem e, még is tárgyalás lesz...


Egy lánnyal tavaly össze vesztem, azóta folyamatosan feljelentget a családja, először azt találták ki, hogy írtam egy emailt a főnökének amiben Őt rágalmazom, utána meg a Bátyja azért tett feljelentést mert én a Facebookon azt terjesztettem, hogy kábitószerezik... egyik se igaz még is a rendőrség azonnal átadta az ügyet a bíróságnak az meg azóta zaklat... ez is sztem közönséges zaklatás. A lány pasija korábban sms-ben bevalotta, hogy van rendőr a családjukban... magyarul bármit rám verhetnek. Korábban azt is rám akarták, hogy szét vertem az egyik autójukat, ez vhogyan elült. De a rendőrségnek erről is jegyzőkönyve van.


Már ügyvédet kellett fogadnom ami nem olcsó, nyugtatgat, hogy max felfüggesztett börtön lesz, már baxhatom az életem... e miatt nem indíthatok majd vállalkozást meg nem vesznek fel komolyabb munkahelyekre. Mindezt úgy, hogy semmit nem követtem el.


Ráadásul az egyik kihallgatás során a lány Bátyja obszcén módon viselkedett velem a bíróságon, fenyegetőzött, egy bíró előtt és még csak rá se szóltak... sajnos én meg vtam olyan hülye, hogy bemostam Neki, e miatt egyből bevittek a rendőrök és már garázdaság is van ellenem... meg alig akartak elengedni, tele van a sajtó ezzel, kerestem a sajtót is, hogy nyilatkozzam, azt kényelmesen elfelejti mindenki, hogy az éremnek két oldala van. Vicc ez a magyar állam!!!

2018. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nem véletlenül hagyja itt sok fiatal az országot. Ilyen csókos szemét zsidó miatt, akik miatt Te is megszívtad....
2019. ápr. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!