Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Apámnak joga van nem elengedni...

Apámnak joga van nem elengedni orvoshoz, ha nagyon beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Mániája, hogy csak nem akarok iskolábaenni.

Kihordatott lábon egy olyan vesegyulladást,amibe bele is hallhattam volna... Már hetek óta nagyon rosszul voltam, hánytam, fájt tompán a vesém, lázam volt, szédültem, homályosan láttam l. De nem érdekelte. Beültetett a kocsiba és bevitt, megvárta, hogy bemegyek. Jaeg felhívtam, hogy hazaküldtek, illetve prvoshoz, akkor közölte, hogy húzzak vissza. Végül amikor már el is ájultam, kaptam gyógyszert.


Azontúl még bántott is. Hogy csak tettetem, bolondok házában lenne a helyem.

De van amilor fontosabbnak kellenen lennie az egészségnek, mint a vasszigornak.


2018. márc. 13. 00:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt is megkaptam, hogy drogozom, azért vagyok rosszul. Azt se hitte el, amikoraz htcán hánytam. Otthpn meg is mutattam, de közölték egy hányás semmi...
2018. márc. 13. 00:14
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Már hogy 3.14csába lenne joga?


Ezért börtönbe is kerülhet a disznó ha valami komolyabb bajod lesz.


Te meg ha beteg vagy szóljál a tanároknak, azok majd elküldenek orvoshoz.


Vagy ha durvább a szitu irány a rendőrség, azok majd értesítik a az ilyen olyan családsegítő meg szociális hivatalokat.

2018. márc. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmihez senkinek sincs joga.

Megdöbbentő ezt olvasni is.


Nem tudom milyen a viszonyotok, de a gyámhatósághoz bátran fordulhatsz, ott elmondhatod a problémáidat. Segíteni fognak.

2018. márc. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön hívd fel a rendőrséget, majd ők értesítik a gyámügyet.
2018. márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy naponta kiírod ezt, nem változik semmi.


Már az elözö kérdéseidnél is írták sokan, hogy felnött létedre nem kell engedély ahhot, hoyg elmenj orvoshoz.

2018. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Némely szülő magához méri a gyereket, mert régebben ugyanúgy mentek betegen suliba, dolgozni, úgy álltak hozzá míg nem komoly az nem érdemel figyelmet.

Nyilván ha fogfájásról, komolyabb betegségről van szó hiányozzon az ember, de sokan alibit csinálnak ebből is, kicsit kapar a torka már 1 hétig otthon van, viszont ez az orvos hibája, van olyan körzeti aki ki sem írja a betegét, a gyógyszerekről megírja a vényt és mellette mehet dolgozni.

2018. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De ebbe bele is lehetett volna halni...

Nem kis torokkaparás.

2018. márc. 13. 08:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor mint felelősebb ember elmehettél volna, suliból ilyen korba már simán elkéredzketsz vagy fogod magad azt suli helyett oda mész. Igen gonoszak a szüleid, de akkor látod hogy neked kéne megoldani ha bajod van.
2018. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Maradjunk annyiban, hogy én azért meghallgatnám apádat is...
2018. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Meg lehet hallgatni, előadná, hogy nem is beteg csak kényes, nem akar iskolába menni...

Mint írtak bevitt jó kocsival és megvárta, hogy bemegyek :(

2018. márc. 13. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!