Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjuk meg? A párom...

Hogyan oldjuk meg? A párom lánya allergiás a kutya és a macskaszőrre, folyamatosan beteg, amikor nálunk van. Az anyja lassan elengedni sem akarja hozzánk.

Figyelt kérdés
Közös felügyelettel nevelik a kislányt, 13 éves. Elméletileg egy hónapot tölt az anyjánál és egyet az apjánál, de nálunk folyamatosan folyik az orra és előjön az allergiája, mert több állatot is tartunk, nem csak kutyát és macskát. Nem tudom, mit tehetnénk még, mert hiába takarítom különös odafigyeléssel a házat, akkor is marad a probléma.
2013. nov. 5. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
32%
A lakásban NEM kell kutyát, macskát tartani! Azoknak a helye kint van az udvaron.
2013. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
36%
Nos, bármilyen rosszul esik is, uj helyet kell keresni az állatoknak.
2013. nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
54%

Megértem az anyját, hogy így nem nagyon akarja engedni, én se tenném, és valószínűleg a gyerek se szívesen megy, hisz ki szeret folyamatosan beteg lenni.

Állatok ki az udvarra.

2013. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
45%
Hát ne haragudj de ez a ti hibátok...
2013. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 A kérdező kommentje:

Az állatok maradnak és ez nem csak az én döntésem. A párom szerint majd megenyhül az exe, de félek, hogy nem így lesz.

A kislány egyébként imádja őket és neki is van nálunk több állata is. Szerinte bőven megéri ez a kellemetlenség.

2013. nov. 5. 07:48
 6/100 anonim ***** válasza:
65%
Hat ész az egyedül az anyának jutott. Hogy lehet fontosabb egy állat, mint egy gyerek egészsége?
2013. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
42%

Mindenki kivágná az állatokat? Komolyan milyen emberek vagytok ti? Télen meg fagyjanak majd szét mert valakik nem képesek rendes megoldást találni?

Vannak tünet enyhítő gyógyszerek, vagy a másik megoldás hogyha mindig állatok közt van a gyerek... idővel hozzászokik a szervezete. Bár ezt kisebb korban jobb alkalmazni, de ilyenkor sem késő.

2013. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
61%
Akkor minden ember állata megfagy kint télen,akik eleve nem tartják a házban?Uramatyám....Jó szülők lehettek ha az állatok fontosabbak.Minek a kérdésed akkor?Szenvedjen szegény kislány akkor,ha ennyi eszetek van.
2013. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
70%
Ja, utolsó! Tömjuk szteroiddal a gyereket. Az kimondottan jót tesz a fejlődő szervezetnek. Ez a megoldás, igazad van. Ja, majd megszokja. Vagy nem, de az kit érdekel? Nem baj az, ha a gyereknel hamarosan meg tobb allergia felmerül, ha az immunrendszere tönkremegy es valami súlyosabb problémája lesz. Lényeg, hogy az állatoknak ne essen baja. Ez a jo hozzáállás, igazad van. Remélhetőleg nincs gyereked.
2013. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tudom lehet kapni olyan kesztyűt/kefét, amivel ha átkeféled a macsek vagy a blöki bundáját akkor összegyűjti a lazább szőrszálakat. Ezt ha eljátszod rendszeresen akkor nem lesz szőr a lakásban. Ha minden jól megy ez segíthet a problémátokon. Sok szerencsét.
2013. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!