Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi esetben milyen...

Az alábbi esetben milyen lépéseket lehet tenni? (Facebook feltörés)

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben feltörték a facebookomat és hosszú "harc" után sikerült törölnöm az adatlapomat és újat csinálni de ekkor az illető aki ezt csinálta kreált egy hamis facebook oldalt a nevemmel és az adataimmal és az ismerőseimet is elkezdte bejelölgetni. Egy újabb kis harc után sikerült ezt is megoldani és örültem is hogy megszabadultam ettől mostanáig.

Nagynéném facebook oldalát is úgy látszik feltörték mert egyik osztálytársamnak küldtek a nevében egy perverz üzenetet. Az illető nagy valószínűséggel ismer engem. A kérdésemhez visszatérve milyen lépéseket lehetne tenni ennek a végleges megoldására? Olyanra gondolok, hogy rendőrséghez fordulni vagy valami mert kezd nagyon idegesítő lenni ez számomra.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 13. 20:53
 1/3 ormiviki ***** válasza:
0%
hagyd a fenébe a fosbukot. töröld magad végleg.több időd jut normális dolgokra. probáld meg és akkor nem kell küzdjél az ott szélhámoskodokkal.
2018. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megtenném de az iskola miatt nem lehet 😓😓
2018. márc. 13. 21:53
 3/3 kovpet ***** válasza:

Nem nagyon lehet feltörni a facebook fiókot, ha nem 12345-jellegű a jelszód és nincs keylogger sem a gépeden vagy telefonodon (vagy nem kap fizikai hozzáférést a tag).

Valamit nagyon nem jól csináltok, ha többször is előfordul ilyen.

A "kétfaktoros hitelesítés"-nek olvass utána.

2018. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!