Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a törvényi helyzete annak...

Mi a törvényi helyzete annak ha valaki az autóban maximum hangerőn hallgat zenét?

Figyelt kérdés
A KRESZ vagy valami jogszabály szabályozza az autóban hifi bömböltetését nagy hangerővel, a rendőr megállíthat, megbüntethet érte, vagy maximum kérhetik hogy nem kéne, de nem büntethetnek meg érte? Sehol sem találtam erre vonatkozó bejegyzést.

2018. márc. 18. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan büntethet érte , igaz nekem rá néz a kocsimra és pont a hifi ami miatt utoljára szólna , csöpet nem gyári a gép , de minden papirozva van így nem vesznek forgalmit el tőllem . Tavaj AMTS-re amikor mentünk ki intettek és a legvégén mondták , hogy a zenét vegyem halkabbra ( valamibe bele kellet kötnie , ha már a papitok rendbe vannak és minden átalakitás a forgalmiban van .)
2018. márc. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ha rajtam múlna, helyben elvenném a jogsiját annak, aki autóban közeledve bömbölteti a zenét. Zenész vagyok, tehát festi magát, aki nálam jobban szereti. De ha én kibírom (40 éve), hogy a volán mögött mérsékelt hangerővel hallgatom, akkor másnak is ki kell bírnia. Számtalanszor előfordult már, hogy a megkülönböztető jelzéssel közeledő mentőt nem lehetett látni, csak hallani! Üvöltő hangszórók között azonban ez képtelenség.

Én is voltam fiatal. Én is meggondolatlan voltam. De csak a magam életével, testi épségével játszottam eközben, mert nem a KÖZ-úton követtem el a hülyeségeimet.

2018. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!