Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy gyerek fel akar jelenteni?

Egy gyerek fel akar jelenteni?

Figyelt kérdés
KB 1 hónapja megütöttem egy gyereket a karján aki nagyon Tiszteletlen és azt hiszi bármit megtehet, szidta édesanyámat és provokált (már nem egyszer), miután megütöttem azt ordította nekem hogy megy az igazgatóhoz, KB 15 perc múlva megjelent az osztályfőnöke aki azt mondta hogy hagyjam békén mert fel leszek jelentve, és 3 napja elmentem mellette és rajtam gúnyolódott erre suhintottam egyet felé (nem értem hozza) és azt mondtam megvárhatlak suli után hogy, megbeszéljük. Másnap az osztályfőnöke megint odajött és mondta hogy fel leszek jelentve mert TERRORIZÁLOM és mert MEGFENYEGETTEM illetve hogyha bejön a gyerek anyja hozzám fogja küldeni, mert legutóbb is bejött mikor megütöttem. Mi történhet? Ezért kaphatok valamit? 15 éves vagyok. Ha bejön az anyukája mit mondjak neki?

2018. márc. 28. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat.
2018. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A jó édes ***** válasza:
3%
Mondjuk azt, hogy bocsánat.
2018. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

"Egy gyerek fel akar jelenteni?" Helyesen: Egy másik gyerek fel akar jelenteni?

Mi a retkest kekeckedsz vele? Megvered és csodálkozol?

2018. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

épp azt írtam le hogy ő kekeckedett velem.

és nem vertem meg csak 1 szer ütöttem meg, nem hinném hogy ez megverésnek számítana

2018. márc. 28. 20:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem én türelmes ember vagyok de én kérjek bocsánatot azért hogy hogy k.... any*zott? Szerintem egy normális szülő erre azt fogja mondani hogy majd a gyerekével beszélni fog azért hogy mások szüleit szidja.Tudom én is kapok valami igazgatóit de feljelentés ezért?
2018. márc. 28. 21:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha maradt nyoma (akármi látható), akkor feljelenthet (könnyű vagy súlyos testi sértésért), de ha azóta meggyógyult és nem volt vele orvosnál/nincs bizonyítéka akkor nem igazán.


*A terrorizálás alatt gondolom zaklatást értenek (az elmondás alapján szerintem az nem áll fent), de a fenyegetés is szabálysértés, szóval lehet belőle bajod (bár azt nem tudom, hogy konkrétan mi, annak olvass utána).

2018. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A jó édes ***** válasza:
Az igazgatói intő egy közoktatási megrovás, de az igazgatód nem hatóság, akinek különösebben jogában lenne a diákokat helyretenni. Arra tartjuk a rendőrséget, bíróságot meg hasonlókat, hogy ha egy renitens állampolgárnak - legyen az kiskorú vagy felnőtt - hadonászni támadna kedve a kezével, akkor jól dutyiba lehessen dugni vagy épp fiatalkorúak büntetés végrehajtási intézetébe elküldeni. Szerintem neked szimpatikus hely lenne, ott nincsenek ilyen kisköcsögök akik durvaanyáznak: https://www.youtube.com/watch?v=BiH_Tuq0RC4
2018. márc. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ott cseszted el, hogy az iskola területén ütötted meg. Iskola területén megütöd nem csinálhatnak veled semmit, sőt, ha az iskola adna bármi büntetést érte akkor még az iskola ellene indítható eljárás.
2018. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 árokpart ***** válasza:
Utolsó előtti! Pont, hogy az igazgatónak kell helyretennie, mert még gyerek. A hatóságokhoz aki a felnőttekkel szemben jár el semmi köze a gyerekekhez, diákcsínyekhez.
2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondd el a te szülődnek, hogy mi történt, és ő is menjen be ordítozni az igazgatóval. Akkor már kénytelenek lesznek utánajárni, hogy mi is történt valójában, és nem úgy lesz beállítva az ügy, hogy állandóan kötözködsz a gyerekkel.
2018. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!