Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak Gyurcsány feltételez...

Csak Gyurcsány feltételez komoly választási csalást?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szél Bernadett a választás másnapján lenyilatkozta hogy kézzel egyesével számolja meg, mivel 700 szavazat különbség van az ő választókörzetében közötte és a fideszes jelölt között.

Jobbik tegnap lehozta, hogy felülvizsgálást kérnek.

Gyurcsány pedig nem tudom. Tőle még nem hallottam.

2018. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden ellenzéki párt azon a véleményen van hogy ezt a választást a fidesz elcsalta.
2018. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban bűzlik ez a fideszes győzelem.
2018. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ő, rajta kivül még pár millióan szintén.
2018. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az én pénzemből a kormány nevében kampányolni is egyfajta választási csalás.
2018. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodjon meg mindenki, nem volt csalás!!


Ilyen hazugság terjesztést még sose tapasztaltam, mint mostanában...mármint a baloldalról. Ez mind a Fidesz malmára hajtotta a vizet!!!

Sokan a békesség kedvéért családi , haveri körökben meg sem mondták őszintén kire voksolnak, volt aki a fülkében gondolta meg magát, ez okozta a döbbenetet a végén.


Volt gárdisták fotózták le a szavazólapjaikat Fideszre x-elve jobbikos tollal mellette az igazolvány.

Nagyon nagyot csalódtak Vonába. Rengeteg jobbikos pártolt át a Fideszhez, a saját ismeretségi körömből is.

Nem kellett volna elárulni az országot Allah parancsára, így jártak az árulók!!


Aztán annak is utána lehet nézni, mennyien szavaztak 2014-ben a Fideszre, pedig akkor még nem volt migránsozás.


Az ellenzék egyébként is teljesen összezavarta a választókat, senki nem tudta megtippelni melyik párt kivel lépne koalícióra győzelem esetén. Sokan nem akarták Gyurcsányt látni újra kormányon, aki összeállt volna Vonával Utóbbit pedig Bernikével kapták rajta egy benzinkútnál. Nem akartak kockáztatni, senki ne csodálkozzon az eredményen.


Végül pedig más tollából, épp ma olvastam:

" Apam egy valasztasi bizottsag tagja volt es eppen most meselte el hogy hogyan mukodik a szavazas. Ugye mindenki leadja a szavazatat. 7 orakkor bezarjak belulrol az ajtokat. Mindenkitol elkerik a telefonokat nem lehet nalad iroszer es wc re sem mehetsz ki. Elkezdik kulonvalogatni a szavazatokat partok szerint. Utana minden egyes partbol delegalt megszamolja a masiket. Peldaul a jobbikos megszamolja a fideszet a dk et az lmp jet stb.. utana ezt felvezetik egy jegyzokonyvbe amit minden part delegaltja alair. Ebbol a jegyzokonyvbol ha kernek minden egyes part delegaltja kap belole. Apam mondta hogy mindenki kert. Utana ezeket a jegyzokonyveket felkuldik a kozpontba es igy vezetik fel a szamitogepre. Tehat minden egyes part tudja nagyon jol h semmifele csalas nincs mert mindenkinel ottvannak a jegyzokonyvek masolatai. De ha akarjak szamoljak ujra csak ne Gyurcsany!!"

2018. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Most az összes ellenzéki párt csalást feltételez mert ők szerettek volna győzni, de ez nem sikerült nekik.Szánalmas és nevetséges amit az ellenzék művel.Így sosem fognak hatalomra jutni.
2018. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%

Sziasztok!


Nekem több ismerősöm is delegált volt, nem csak az én városomból.

Van köztük egy lmp-s és (sajnos) egy DK-s is.

Mindannyian ugyanazt állították: hatalmas volt a Fidesz előnye!

Szó nincs csalásról. De úgyis ki fog derülni.

2018. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!