Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van már a dohányzás ellen...

Van már a dohányzás ellen ilyen törvény? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szóval az alattunk lakók nagy dohányosok, és rendszeresen felszáll a füst, pláne ebben a melegebb időben. Már nem bírom tovább. Folyamatosan szellőztetnünk kell amúgy is, és hajnalban arra kelek, hogy át van járva a lakásom az erős füsttel! Nem bírom egyáltalán. Csípi a szemem, a torkom, és megfájul a fejem tőle. (Ők egyébként albérlők, de a főbérlőjüket nem biztos, hogy érdekli.)

2018. ápr. 17. 06:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ahogyan az utolsó is mondta, ilyen soklakásos ház esetén nem kikerülhető a probléma. Vagy szerencséje an az embernek a szomszédaival vagy nincs.

Az egyik barátunkat meg az vitte az elköltözésre, hogy a felette lakó a régi redőnyeit erővel húzgatta fel-le éppen akkor, amikor ők már-még aludtak volna. Minden alkalommal vagy éjjel vagy hajnalban arra ugrottak fel az ágyban, hogy kiszakadt a felettük levő plafon, olyan recsgő zajjal, csattogással ment a redőny.


Ők is tűrtek amíg lehetett, ők sem szóltak, mert tudták hiába - inkább elköltöztek. Macera, de most tudnak aludni.

Persze tudom, erre nem mindenkinek van lehetősége.

2018. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ahogy Takacs Zs is írta sokat nem tehetünk. Én kertesben lakom de a cigány szomszéd elébem dobja a sörösflakont, taknyos zsebkendőt, bicikligumit. Párszor lecsesztem, de azt mondták ők sem tudják ki ilyen aljas. A szennyvízaknából a szart az utcai gödörbe szívatják, télen pedig autógumival tüzelnek.
2018. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10%
be is b...na ha lenne :-) Ha zavar csukd be az erkélyajtód és az ablakod!
2018. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!