Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg azok kapják meg a...

Tényleg azok kapják meg a lottónyereményeket akik játszanak?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet valami sikkasztás, vagy hasonlók? Mert igazából egy nyertest sem ismerünk, nem úgy mint pl Amerikában.
2010. jún. 12. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

kétes, pl. Bulgáriában egymás után húzták ki ugyanazt azt az öt számot az ötöslottón.

azóta nincs ott ötöslottó.


[link]

2010. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Simán betámadnák, aki megnyeri, így érthető a rejtőzködés. A kisebb nyereményeket, pl. ha kettesed vagy hármasod van, biztosan megkapod. De, hogy a nagyobbakkal mi lesz...
2010. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

ott van nálad a szelvény, amivel tudod igazolni, hogy nyertél. Ha jelentkezel vele, muszáj kiadniuk, különben simán leperelnéd őket.

Ilyenfajta sikkasztásra nincs módjuk.

2010. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet tudni
2010. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki nyert(sajnos egy öntelt cigány család akik már addig is gazdagok voltak), és egyébként olvastam egy cikket hogy a lottónyertesek többsége pár év alatt ugyanolyan szegény lesz mint volt, olyanis van aki még szegényebb. Magyar cikk volt, ha nem hazudtak az író is magyar(valami pénzügyi tanácsadó), és a nyertesek is.
2010. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

szerintem az összesítésből kiszámolják melyik 5 szám nincs egyik szelvényen sem,ma ez már nem nagy dolog szerintem!

Abban lehet valami hogy a személy és család védelmében nem adják ki a nevet nagyobb nyereményeknél,a mai világban kevesebb pénzért is ölik egymást az emberek!Sajnos:-(

2010. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is visszatudják pörgetni a pénzt maguknak,a gépi lotton meg főleg.Mikor a lottozoba jártam értékelni a szelvényeket akkor még kézzel állitottuk ki a lottot.

Láttam mi megy azota sem lottozom Néha azért nyernek rajta föleg csoportok ha megfigyelitek

2010. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

"Én ismerek olyat aki nyert(sajnos egy öntelt cigány család akik már addig is gazdagok voltak), és egyébként olvastam egy cikket hogy a lottónyertesek többsége pár év alatt ugyanolyan szegény lesz mint volt, olyanis van aki még szegényebb. Magyar cikk volt, ha nem hazudtak az író is magyar(valami pénzügyi tanácsadó), és a nyertesek is."



Igen, ez így van. A pénz kiforgási ideje kettő év, ezalatt mindig visszavándorol oda ahol azelőtt volt. Tehát ha mondjuk a világ minden vagyonát egybe gyűjtenék, majd elosztanák egyenlően a világ minden élő embere közt, kétév múlva újra a mai állapotok uralkodnának.

2010. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azt nem értem még hogy pl egy lottónyertest azonnal betámadnának de pl:aki milliókat keres azt nem?

Ők nem félnek hogy betámadják őket?vagy nem anyira ismertek?

2010. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22:51

Az más(de egyébként ha nem kirabolni, de vannak akik pénzért barátkoznak vele meg ilyesmik) . Aki annyira gazdag, biztos sok ismerőse van, meg minden, nem lehetne csak úgy fenyegetni. Egy egyszerű öregedő pista bácsival viszont már könnyebb lenne próbálkozni.

2010. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!