Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Köztisztviselőként milyen...

Köztisztviselőként milyen esetben lehet foglalkoztatási jogviszonyként elismertetni az őstermelői igazolvány birtokában eltöltött éveimet?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta őstermelő vagyok, édesapámmal és testvéremmel közös őstermelői igazolvánnyal rendelkezünk. Ennek megfelelően 18 éves korom óta fizetem a járulékokat, erről a NAV-tól igazolással is rendelkezem, valamint a nyugdíjbiztosítási hatóságtól is kértem egy igazolást a biztosítási jogviszonyom alátámasztása érdekében. 2017 októberétől köztisztviselőként dolgozom, azonban az illetményem számításánál nem vették figyelembe jogviszonyként az őstermelőként eltöltött éveket (amelyet továbbra is folytatok). Ennek köszönhetően alacsonyabb besorolásba kerültem, mint amire számítottam. Az lenne a kérdésem, hogy milyen esetben lehet foglalkoztatási jogviszonyként elismerni az őstermelői igazolvány birtokában eltöltött éveimet?

#őstermelő #köztisztviselő #foglalkoztatási jogviszony
2018. ápr. 26. 15:18
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha azt főállásban végezted.
2022. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!